Paige VanZant jest pewna siebie przed przejściem do nowej kategorii wagowej.

Młoda Amerykanka opublikowała wczoraj kilka zdjęć ze swojego cięcia wagi do dywizji do 115 funtów. Schodzenie do limitu tej kategorii wyraźnie jej nie służyło, dlatego też postanowiła ona przenieść się do niedawno utworzonej kategorii muszej kobiet. Paige wyraźnie wierzy w swoje umiejętności, o czym dała znać na Instagramie.

115lb Paige? Ain’t nobody got time for that!! Haha I can’t wait to wreck shop at 125!!!! Who agrees????

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzantufc) on

Paige ważąca 115 funtów? Kto miałby na to czas? Nie mogę się doczekać występów w kategorii do 56 kilogramów! Zgadzacie się?

Pod opublikowanym innym zdjęciem, które później zdecydowała się skasować, młoda zawodniczka zapowiedziała, iż zdominuje nową dla siebie dywizję:

Nigdy więcej nie zejdę do słomkowej. Kategoria do 125 funtów to moja dywizja! Zdominuję ją.

44 KOMENTARZE

 1. Czasem wrzuci właśnie jakieś odważniejsze foty. Nie wiem, czy to wyzwolenie związane z obecnością chłopaka i wyzwalanie w nim zazdrości, czy po prostu promuje książkę.

 2. jeszczee w TAM mogla cos osiagnac, a teraz trenuje ze swoim boyem to nic dobrego jej nie wrozy

  Aga Niedzwiedz po pas, Asia w 52 i mamy dwa pasy!

 3. Nic z tego. Mimo, że jest bardzo młoda to jakoś nie widzę u niej progresu. Podejrzewam, że musi zajmować się wieloma innymi rzeczami oprócz MMA.

 4. Paige VanZant zapowiada zdominowanie swojego partnera w łóżku

  Tytół poprawiony, to tyle jeśli chodzi o jej dominacje:lol:

 5. Aga cię już tam gorąco przywita i skończą się marzenia

  predzej asia przejdzie do tej kategori niz aga zawalczy w ufc

 6. E, nic nowego. UFC próbowało ja strasznie wypromować w słomkowej, ale jak nie było wygodnych przeciwniczek, to kończyło się wpierdolem. Teraz robią nową babską kategorię z jak na razie cała grządką cukinii, to liczą, że może tym razem z nią wyjdzie. "Zdominować" to ona nic nie zdominuje, zwłaszcza jak wyższej klasy zawodniczki przyjdą z innych kategorii albo spoza UFC, ale jak się pospieszą, to parę wygranych załapać powinna:fjedzia:.

 7. E, nic nowego. UFC próbowało ja strasznie wypromować w słomkowej, ale jak nie było wygodnych przeciwniczek, to kończyło się wpierdolem. Teraz robią nową babską kategorię z jak na razie cała grządką cukinii, to liczą, że może tym razem z nią wyjdzie. "Zdominować" to ona nic nie zdominuje, zwłaszcza jak wyższej klasy zawodniczki przyjdą z innych kategorii albo spoza UFC, ale jak się pospieszą, to parę wygranych załapać powinna:fjedzia:.

  Na chwile obecną z tego co pamiętam to są w 125 zakontraktowane:

  Priscila Cachoeira

  Joanne Calderwood

  Liz Carmouche

  Alexis Davis

  Jessica Eye

  Lauren Murphy

  Bec Rawlings

  Mara Romero Borella

  Kalindra Faria

  Andrea Lee

  Shevchenko wedle ploty ma się pojawić w 125 w okolicach marzec-maj. Więc musi się spieszyć szybko.

 8. Podejrzewam, że nie o taką dominację Paige chodziło

  SPOILER
  Blonde chick with no tits dominates flyweight girls with strap-on

  [SPOILER]nic tu nie ma, zboczku :nono:

 9. Shevchenko wedle ploty ma się pojawić w 125 w okolicach marzec-maj. Więc musi się spieszyć szybko.

  Dopiero? W takim tempie nie zawalczy o pas do 2019, zakładając, że będzie wygrywać.

 10. Dopiero? W takim tempie nie zawalczy o pas do 2019, zakładając, że będzie wygrywać.

  Plotka głosi że ona żąda na dzień dobry walki o pas lub walki z Jędrzejczyk. Ale to tylko plotka.

 11. Plotka głosi że ona żąda na dzień dobry walki o pas lub walki z Jędrzejczyk. Ale to tylko plotka.

  To chyba nie plotka, jej menadżer tak powiedział. Trochę to oderwane od rzeczywistości, ale okej chcieć sobie można, ile można jechać na zwycięstwach nad Jędrzejczyk w amatorskim sporcie i innej dyscyplinie 10 lat temu, niepojęte to dla mnie, ale okej. Chyba w UFC takiej sytuacji nie było,żeby ktoś dostał walkę pas zaraz po przegraniu walki o pas, a też była tylko po dwóch zwycięstwach…Holly walczyła po porażce, ale w pseudodywizji. Coś mi się wydaje, że z takimi wymaganiami szybko jej nie zobaczymy z powrotem.

 12. Chyba w UFC takiej sytuacji nie było,żeby ktoś dostał walkę pas zaraz po przegraniu walki o pas

  Frankie Edgar przed pierwszą walką z Aldo miał 2 porażki – obie te walki były o pas.

 13. Frankie Edgar przed pierwszą walką z Aldo miał 2 porażki – obie te walki były o pas.

  Niby tak, ale była to kontrowersyjna decyzja ze Splitsonem.

 14. Frankie Edgar przed pierwszą walką z Aldo miał 2 porażki – obie te walki były o pas.

  No właśnie jak poszukasz to gdzieś tam jakiś precedens znajdziesz, tylko dlaczego mieliby dawać jakieś przywileje Szewczenko?

  Frankie w UFC to był "od zawsze", a Walentyna ma rekord 3-2, z jednym emocjonującym występem (Pena), który miał marne wyniki oglądalności.

  Mi nawet nie chodzi o same umiejętności i talent,w UFC nie lubią nudnych zawodników, dlatego powodzenia z tą walką o tytuł z marszu.

  To już Paige jest bardziej emocjonująca.

 15. To chyba nie plotka, jej menadżer tak powiedział. Trochę to oderwane od rzeczywistości, ale okej chcieć sobie można, ile można jechać na zwycięstwach nad Jędrzejczyk w amatorskim sporcie i innej dyscyplinie 10 lat temu, niepojęte to dla mnie, ale okej. Chyba w UFC takiej sytuacji nie było,żeby ktoś dostał walkę pas zaraz po przegraniu walki o pas, a też była tylko po dwóch zwycięstwach…Holly walczyła po porażce, ale w pseudodywizji. Coś mi się wydaje, że z takimi wymaganiami szybko jej nie zobaczymy z powrotem.

 16. W UFC Performance Institute zawodnicy mają darmowe odżywki, suplementy i chyba ekspertów od ścinania wagi, to odnośnie tezy, że Walentyna nie będzie musiała się specjalnie wysilać przy zbijaniu wagi… Będzie musiała i to bardzo, tym bardziej, że chyba nigdy tego wcześniej nie robiła i będzie zaczynać w wieku 30 lat.