Paige VanZant jest pewna siebie przed przejściem do nowej kategorii wagowej.

Młoda Amerykanka opublikowała wczoraj kilka zdjęć ze swojego cięcia wagi do dywizji do 115 funtów. Schodzenie do limitu tej kategorii wyraźnie jej nie służyło, dlatego też postanowiła ona przenieść się do niedawno utworzonej kategorii muszej kobiet. Paige wyraźnie wierzy w swoje umiejętności, o czym dała znać na Instagramie.

Paige ważąca 115 funtów? Kto miałby na to czas? Nie mogę się doczekać występów w kategorii do 56 kilogramów! Zgadzacie się?

Pod opublikowanym innym zdjęciem, które później zdecydowała się skasować, młoda zawodniczka zapowiedziała, iż zdominuje nową dla siebie dywizję:

Nigdy więcej nie zejdę do słomkowej. Kategoria do 125 funtów to moja dywizja! Zdominuję ją.

4 KOMENTARZE

  1. E, nic nowego. UFC próbowała ja strasznie wypromować w słomkowej, ale jak nie było wygodnych przeciwniczek, to kończyło się wpierdolem. Teraz robią nową babską kategorię z jak na razie cała grządką cukinii, to liczą, że może tym razem z nią wyjdzie. "Zdominować" to ona nic nie zdominuje, zwłaszcza jak wyższej klasy zawodniczki przyjdą z innych kategorii albo spoza UFC, ale jak się pospieszą, to parę wygranych załapać powinna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.