Mistrz kategorii średniej UFC, Sean Strickland, nie jest entuzjastą ostatniej wypowiedzi Paige VanZant, jak i samej zawodniczki. Amerykanin uważa, że 29-latka otrzymała kontrakt z organizacją tylko i wyłącznie ze względu na swoją urodę.

VanZant wielokrotnie narzekała na zarobki w mieszanych sztukach walki. Amerykanka uważała, że poza UFC, zarówno w walkach na gołe pięści, jak i mediach społecznościowych, otrzymywała większe pieniądze. Teraz 29-latka poinformowała, że więcej pieniędzy zarobiła w ciągu doby na portalu OnlyFans, niż podczas kariery w UFC. Nie oszczędził VanZant w mediach społecznościowych Sean Strickland. Mistrz wagi średniej UFC skrytykował zawodniczka oraz kobiece MMA. „Tarzan” uważa, że dostanie się do sztuk walki Paige zawdzięcza swojemu urokowi.

Paige VanZant powiedziała, że zarobiła więcej na OnlyFans w ciągu 24 godzin, niż przez całą karierę w UFC. Przeanalizujmy zatem:

  1. UFC podpisało z Tobą kontrakt, ponieważ jesteś gorąca.
  2. Kobiece MMA jest słabe.
  3. Faceci będą płacić więcej, żeby zobaczyć Ciebie nagą, niż za Twoje walki.

Zostańcie w szkole dzieciaki, walczenie jest do bani.

Strickland (MMA 28–5) pas mistrzowski wagi średniej zdobył na wrześniowej gali UFC 293. W walce wieczoru wydarzenia „Tarzan” sensacyjnie pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Israela Adesanyę. 32-latek w UFC rywalizuje od 2014 roku. W swojej karierze pokonywał takie nazwiska jak m.in. Krzysztof Jotko, Brendan Allen czy Jack Hermansson. 15 z 28 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

VanZant (MMA 8-5) dla organizacji UFC stoczyła dziewięć pojedynków. Jej bilans wynosi 5-4. 27-latka w swojej karierze walczyła przeciwko takim zawodniczkom jak m.in. Rose Namajunas, Michelle Waterson czy Felice Herrig. Ostatni swój pojedynek Amerykanka stoczyła dla Bare Knuckle FC. W lipcu 2021 roku przegrała decyzją sędziów w walce na gołe pięści z Rachel Ostovich.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Mistrz kategorii średniej UFC, Sean Strickland, nie jest entuzjastą ostatniej wypowiedzi Paige VanZant, jak i samej zawodniczki. Amerykanin uważa, że 29-latka otrzymała kontrakt z organizacją tylko i wyłącznie ze względu na swoją urodę. VanZant wielokrotnie narzekała na zarobki w mieszanych sztukach walki. Amerykanka uważała, że poza UFC, zarówno w walkach na gołe pięści, jak i mediach społecznościowych, […]

Odpowiedz polub

click to expand...