Foto: Esther Lin/MMAFighting.com

Już wiadomo, że Joanna Jędrzejczyk w swojej kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego zmierzy się z Rose Namajunas. Do walki dojdzie podczas gali UFC 217. Namajunas, która w swoim ostatnim pojedynku pokonała Michelle Waterson, wcześniej uległa Karolinie Kowalkiewicz. W rozmowie przeprowadzonej dla magazynu „Bravo sport”, zapytano mistrzynię o to, czy uważa, że pretendentka zasłużyła na walkę o pas.

Ona cały czas stara się przebić do światowego topu w wadze słomkowej. Jest ambitna i jak każda pretendentka zrobi absolutnie wszystko, aby mnie pokonać. Będę jednak przygotowana na każdy jej cios. Ciężko pracuje i nie dam się jej zaskoczyć.

Jędrzejczyk dodała, że przygotowania do zbliżającego się pojedynku są dłuższe i mocniejsze niż poprzednio.

Przygotowania teraz są dłuższe i mocniejsze. Dlaczego? Właśnie przez to, że skupiam się na pracy, nad rozwojem i na tym, żeby po prostu bronić mistrzowskiego tytułu. To ciężka praca, ale wiem, że to jedyna droga, aby utrzymać się na szczycie!

22 KOMENTARZE

 1. "Bravo sport" :crazy:

  Co poradzisz.

  Widać specjaliści z branży mma są zbyt zajęci żeby robić wywiady.

 2. Mismatch w chuj i chyba tylko cud uratuje Rose przed wpierdolem życia. Ale mina Pata pewnie będzie bezcenna, jak będą ubijać kotleta z jego księżniczki hehe

 3. Ja bym wcale nie ignorowal rose, ostatnio sie fobrze zaprezentowala, zdominowala PVZ, latajace armbary, wiekszosc wygrane przed czasem.. z KK jej nie poszlo jedynie w ciagu ostatnich lat ale u niej mental game musi byc dopiety a tam jakies roszady z Patem niby wtedy byly.

 4. Będę jednak przygotowana na każdy jej cios.

  Wierzę Asi w stu procentach, ale też umówmy się, że to nie jest duży problem przygotować się na jakieś parę ciosów zadanych przez chudego chłopczyka z gimnazjum 😀

 5. Ciosy ciosami, powinna przygotować się pod kątem obrony przed sprowadzeniami do parteru. Jak wiadomo Rose 5 z 6 walk wygrała przez submission i pewnie w parterze będzie szukać swojej szansy.

 6. Ciosy ciosami, powinna przygotować się pod kątem obrony przed sprowadzeniami do parteru. Jak wiadomo Rose 5 z 6 walk wygrała przez submission i pewnie w parterze będzie szukać swojej szansy.

  Daj spokój, przecież ten młodzieniec nie ma obaleń. Parter to sobie może mieć dobry w łóżku jak Pat się sam kładzie, ale wszędzie indziej trzeba najpierw położyć przeciwnika.

  Claudia i Andrade miały ciężki orzech do zgryzienia, by ją obalić, a utrzymanie jej za długo w parterze i tak było niemożliwe – tym bardziej gimbusowi się nie uda.