Alexander Gustafsson chce walki z kolejnym zawodnikiem, o którym mówi się, że może przejść do kategorii półciężkiej. Mowa tutaj o Yoelu Romero, byłym pretendencie do tytułu w dywizji do 84 kilogramów.

Jak doskonale wiemy, Kubańczyk zarówno przed walką z Rockholdem jak i przed pojedynkiem z mistrzem Whittakerem nie zrobił limitu kategorii średniej. Sam prezydent UFC, Dana White, po walce na UFC 225 wyznał, że przejście do dywizji półciężkiej mogłoby być dobrym ruchem dla Romero. Teraz Szwed zapowiedział, że chętnie przywita Yoela w nowej kategorii wagowej.

„BOSS” Daniel Cormier tak powiedział więc zróbmy to Yoel! Jak widać obaj macie problemy ze zrobieniem wagi…

Nie tak dawno mówiło się o potencjalnej walce Gustafssona z Rockholdem. Z powodu jednak kontuzji Amerykanina nie dojdzie do takiego pojedynku w najbliższym czasie. Co do Romero, jego menadżer zapowiada, że kategoria średnia jest domem zawodnika.

17 KOMENTARZE

 1. Alex ostatnio strasznie pierdoli, bol dupy o wszystko

  dawac mu Janka

  Ale spierdala przed Jankiem :no no:

  jankowi nawet koledzy z wnętrza ziemi by nie pomogli z gusem.

 2. Alex sprytnie woła mniejszych do walki bo wie, że by ich porobił. Jedynie DC i Jones stanowią dla niego zagrożenie w półciężkiej.

 3. Alex sprytnie woła mniejszych do walki bo wie, że by ich porobił. Jedynie DC i Jones stanowią dla niego zagrożenie w półciężkiej.

  i Janek, zapomniałeś o Janku

 4. i Janek, zapomniałeś o Janku

  Mnie Janek tez mega zaimponowal w tej walce, ale tak poważnie… Byś wrócił po dluuugiej kontuzji a i tak wycieral nim matę.

 5. Mnie Janek tez mega zaimponowal w tej walce, ale tak poważnie… Byś wrócił po dluuugiej kontuzji a i tak wycieral nim matę.

  Ale ten Janek to już nie jest tamten Janek . . . to jest inny Janek :redford:

 6. Swoją drogą chętnie zobaczyłbym taka akcje w tym starciu.

  😆

  No właśnie byś nie zobaczył…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.