Biorąc pod uwagę gęstość ubiegłorocznych gal rostowskiej federacji ProFC – Rosjanie dopiero po czterech miesiącach ruszają z kolejnym eventem. Czterdziesta pierwsza impreza zatytułowana: Vosmiugolnik odbędzie się w najbliższy piątek w Rostowie nad Donem. Początkowo całkiem ciekawie zapowiadającej się karty walk nie ominęła plaga kontuzji. Rozpiska uległa istotnym zmianom i teraz nawet ciężko jest powiedzieć o przyzwoitym europejskim poziomie, nie wspominając już o matchmakingu.

W walce zamykającej główną kartę dynamiczny Czeczen Bislan Isaev (19-6) miał skrzyżować rękawice z solidnym Vaidasem Valanciusem (MMA 12-8-2), jednakże Litwina wyeliminowała nagła kontuzja i zastąpił go zupełnie nieznany Brazylijczyk Andre Pacheco (MMA 3-1). W królewskiej kategorii mistrz świata w zapasach w stylu wolnym, uczestnik dwóch olimpiad, pochodzący z Kaliningradu – Alexey Krupnyakov (MMA 3-0) został zestawiony z ukraińskim kickbokserem Igorem Kukurudziakiem (MMA 4-4). W wadze lekkiej ormiańskiego strikera Davida Khachatryana (MMA 9-2) czeka trudny pojedynek z rosyjskim grapplerem Arsenem Ubaidulaevem (MMA 9-4). Początkowo jako rywala dla Ormianina zakontraktowano Francuza Miguela Haro (MMA 5-1). W drugiej konfrontacji będącej eliminatorem do pasa – miejscowy lekki Kirill Sukhomlinov (MMA 14-3) zmierzy się ze stawiającym pierwsze kroki Alisherem Kalatovem (0-0, 1 NC), który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Słoweńca Bojana Kosednara (MMA 9-6). Kategorię wyżej perspektywiczny Białorusin Sergey Faley (MMA 9-3) przetestuje sambistę Vadima Korablina (MMA 3-1), a niepokonany Litwin Pavel Berioza (MMA 3-0) sprawdzi innego reprezentanta narodowego sportu Rosji Nikolaya Aleksakhina (MMA 1-1). Na undercardzie pogromca naszego Łukasza Bugary, młodziutki rostowiczanin – Alexander Shabliy (MMA 5-1) podejmie Arvydasa Ziliusa (MMA 4-5), z kolei białoruskiemu karatece Borisowi Miroshnichenko (MMA 6-4) zostanie rzucony na pożarcie Robert Keshchyan (MMA 0-0), debiutant pochodzący z Abchazji. Pełna rozpiska:

Główna karta:

77 kg.: Bislan Isaev (19-6) vs. Andre Pacheco (3-1)
Open.: Alexey Krupnyakov (3-0) vs. Igor Kukurudziak (4-4)
70 kg.: David Khachatryan (9-2) vs. Arsen Ubaidulaev (9-4)
70 kg.: Kirill Sukhomlinov (14-3) vs. Alisher Kalatov (0-0, 1 NC)
77 kg.: Sergey Faley (9-3) vs. Vadim Korablin (3-1)
77 kg.: Pavel Berioza (3-0) vs. Nikolay Aleksakhin (1-1)

Undercard:

70 kg.: Alexander Shabliy (5-1) vs. Arvydas Zilius (4-5)
84 kg.: Boris Miroshnichenko (6-4) vs. Robert Keshchyan (0-0)
84 kg.: Mikhail Kolobegov (1-1) vs. Zhanybek Amatov (1-2)
93 kg.: Viktor Matviychuk (3-3) vs. Eduard Babenyshev (0-0)
77 kg.: Davrbek Isakov (1-5) vs. Vitaliy Bigdash (0-0)
84 kg.: Alexey Efremov (0-0) vs. Andrey Shmelev (0-0)
70 kg.: Oleg Volkov (0-0) vs. Nimat Zhunus (0-0)
84 kg.: Denis Genyuk (2-2) vs. Danil Bakhtiyarov (0-0)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

72 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 29. całkiem ciekawie zapowiadającej się karty walk nie ominęła plaga kontuzji

  Niestety ta plaga wisi nad kazda gala Pro FC. Prawie kazda ich gala jak na europiejskie warunki zapowiada sie wspaniale, a na czas gali z pozadnych obcokrajowcow pozostaja malodoswiadczone zawodniki z Ukrainy i Kaukazu 🙁

  Organizujac juz 41 gala mozno jakos zebrac wokol siebie zawodowy team do samych prac organizacyjnych, jak ma KSW…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.