Słowak Ľudovít Klein (MMA 16-2) to obecnie jeden z najlepszych piórkowych w Europie. W Polsce było o nim głośno w lutym, gdy znokautował Łukasza Sajewskiego (MMA 14-5) przyczyniając się do jego szóstej porażki na ostatnie siedem walk.

Klein bardzo solidnie kopie i walkę wcześniej w organizacji Oktagon, udało mu się tym samym kopnięciem zakończyć bój z João Paulo Rodriguesem (MMA 39-20-2). KO było tak mocne, że momentalnie odcięło Brazylijczyka, który bezwładnie upadając, dodał sobie obrażeń własnym kolanem.

Obecnie Słowak ma siedem zwycięstw z rzędu, z czego tylko jeden bój doszedł do kart punktowych. Co ciekawe w 2017 roku walczył również z Krzysztofem Klaczkiem (MMA 12-6), którego (podobnie jak dwójkę wyżej), znokautował również wysokim kopnięciem. Jego bilans całościowo to 7 TKO/KO, 8 poddań i jedna walka zakończona decyzją.

Poniżej wygrana poprzez kopnięcie na głowę z Łukaszem Sajewskim:

2 KOMENTARZE

  1. W Polsce było o nim głośno w lutym, gdy znokautował Łukasza Sajewskiego (MMA 14-5) przyczyniając się do jego szóstej porażki na ostatnie siedem walk.

    To akurat zaden wyczyn:razz:jelen:

  2. Efektownie walczący. Czekamy na weryfikację bo zarówno Rodriguez, jak i Sajewski -z całym szacunkiem- żadnym poważnym testem nie byli:no no:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.