Świetna wiadomość dotycząca walk Polaków na zagranicznych arenach dotarła do nas z teamu menedżerskiego SlugFest Management prowadzonego przez naszego kolegę i kiedyś redaktora MMARocks – Łukasza Bosackiego. Już 9 lutego na gali Fighting For Change w Szwecji (w Oskarshamn) został zakontraktowany do walki wieczoru nasz solidny półciężki – Marcin Elsner (MMA 8-6, #6 w Rankingu PL). Rywalem Bimbra będzie Johan Jorup (MMA 3-1).

Walczący z sukcesami w 2011 roku na rosyjskim ProFC sympatyczny zawodnik z Radomskiego Klubu Taekwondo w ubiegłym roku występował już ze zmiennym szczęściem. Bimber ma za sobą dwie porażki przed czasem. Najpierw w Abu Dhabi przegrał w drugiej rundzie walki z mocnym Rosjaninem bijącym się teraz w Bellatorze – Mikhailem Zayatsem (MMA 20-6, #25 w Rankingu MMARocks.pl), a w grudniu musiał odklepać gilotynę założoną przez Michała Gutowskiego (MMA 5-2, #3 w Rankingu PL) na czwartej edycji Gladiator Arena.

Głodny zwycięstwa radomianin stanie naprzeciw 28-letniego Szweda Johana Jorupa (MMA 3-1). Reprezentant Trzech Koron w 2012 roku stoczył tylko dwie walki. Fighter pochodzący z Linkoping wygrał po ciosach ze swoim rodakiem Magnusem Strandnerem (MMA 4-3) i uległ na punkty właśnie Michałowi Gutowskiemu.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

5 KOMENTARZE

  1. Obydwoje przegrali z Gutowskim, a więc może być ciekawie. Ja postawił bym jednak na Marcina, którego doświadczenie może przechylić szale na zwycięstwo Polaka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.