Ibragim.Ismailov.ACB

(Fot. Dmitiry DGol / ACB) Matchmaker organizacji ACB – Ibragim Ismailov ogłosił wczoraj bardzo ważną zmianę w zasadach walki, mianowicie od 1 września 2016 roku w klatce ACB dozwolone będą uderzenia łokciami – we wszystkich płaszczyznach walki:

Niedawno właściciel klubu Berkut i organizacji ACB, Mairbek Khasiev w swoim wystąpieniu powiedział o naszych planach dotyczących zmian w podejściu do zbijania wagi. Jego oświadczenie zostało przyjęte pozytywnie i mamy nadzieję, że wdrażanie nowego systemu będzie odbywać się bez żadnych problemów. Ze swojej strony chciałbym przekazać dwie interesujące nowości dla wszystkich pasjonatów mieszanych sztuk walki w naszym kraju:

– Po pierwsze, podjęliśmy decyzję o powiększeniu, i tak już szerokiego zasobu naszych zawodników. Będziemy dążyć do tego, żeby w każdej z kategorii wagowych występowało nie mniej niż 16 zawodników (wcześniej zakładaliśmy ok. 12). Nie chodzi tu tylko o główną organizację ACB, ale również o młodszego brata – ACB: Young Eagles. (…) W ten sposób, jak łatwo przewidzieć, w przyszłości chcemy zgromadzić w naszej organizacji ok. 144 zawodników w każdej lidze, więc łącznie daje to w przybliżeniu pokaźną ilość 300 zawodników.

– Druga nowość to zmiany w zasadach walki, dotycząca użycia łokci w naszej organizacji. Do tej pory technika była całkowicie niedozwolona. Jednakże, po konsultacjach ze współpracownikami i zawodnikami podjęliśmy decyzję o odejściu od tej zasady. Pozwolimy zawodnikom używać łokci we wszystkich płaszczyznach walki. Ten ruch sprawi iż nasze gale będą dla fanów jeszcze bardziej interesujące i widowiskowe. Przecież praca łokciami jest ważną i integralną częścią współczesnego MMA. Nowe zasady wejdą w życie od 1 września 2016 roku i będą obowiązywać w obu ligach ACB.

Jak możecie zauważyć nasza organizacja nie stoi w miejscu – my stale rozwijamy się i poprawiamy. Chcemy być jedną z najlepszych organizacji na świecie. Mam nadzieję, że wyżej wymienione zmiany pomogą nam zbliżyć się do tego celu.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

7 KOMENTARZE

  1. Teraz niech KSW zgapi od ACB i zbuduje bazę zawodników w każdej kategorii (takich na stałe, a nie na 1-2 walki).

    PS. Ci czeczeni są do siebie tak podobni, że wstawilibyście fotkę Mameda i nikt by się nie zorientował 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.