W ten weekend aż trzy duże gale M-1 Challenge 30: Zavurov vs Enomoto w Costa Mesa, ProFC GPG: Semifinals+Finals w Rostowie nad Donem  i BAMMA 8: Manuwa vs Rea w Nottingham, o których informowaliśmy w środku tygodnia. Oprócz tego warto jeszcze zwrócić uwagę na jedno mniejsze wydarzenie.

Będzie to niedzielna gala Shooto Switzerland 8 w Zurychu, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pierwszego niemieckiego uczestnika programu The Ultimate Fighter, Nordina Asriha (MMA 15-6-1). Od czasu nieudanego epizodu w amerykańskim show zawodnik Pride Gym Duesseldorf na ringu pojawi się po raz pierwszy i to w innej kategorii wagowej. Wydaje się, że zmiana dywizji na lekką może wyjść zawodnikowi na dobre. Rywalem Niemca będzie nieznany szerszej publiczności Francuz Arnold Quero (MMA 3-0), który jak dotąd wszystkie swoje walki kończył przez KO, bądź TKO.

Ciekawie może być również w walce zakontraktowanej w limicie -74 kg, w której zobaczymy solidnego europejskiego lekkiego Szwajcara Ivana Musardo (MMA 18-6-1), a zmierzy się on z kolejnym Francuzem Cyrilem Bravaisem (MMA 1-5). Musardo będzie starał się póść za ciosem po tym jak przed dwoma miesiącami niespodziewanie odprawił perspektywicznego Josepha Duffy’ego.

2 KOMENTARZE

  1. Niby ma byc na stronie ProFC stream gali, ale nadal nie ma. Tjo pisał ze o 15 gala sie rozpoczyna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.