Błachowicz vs Reyes kursy bukmacherskie

Błachowicz Reyes kursy

Już w następną sobotę Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem o pas wagi półciężkiej. Przyjrzyjmy się kursowi wystawionemu przez TOTALbet Legalne Zakłady Bukmacherskie.

Jak widać Dominicka Reyesa (MMA 12-1) postawiono w roli mocnego faworyta. Bukmacher wystawił na niego kurs w wysokości tylko 1.33. Jest to uzasadnione tym, że Reyes jedyną porażkę w karierze ma po walce z Jonem Jonesem. Walce, którą znaczna część kibiców oraz ekspertów oceniła na korzyść właśnie Dominicka. Wcześniej zawodnik ten zdołał wygrać z takimi nazwiskami jak Cannonier, Saint Preux, Oezdemir czy Weidman.

Z drugiej strony mamy Jana Błachowicza (MMA 26-8), na którego każde postawione 100 zł zostanie pomnożone przez 3.10. Jest to bardzo wysoki kurs, jednak w historii MMA zdarzały się wyższe jak np. Holly Holm, która miała mnożnik podchodzący aż pod 9.25 w walce z Rondą Rousey (którą wygrała w dominującym stylu). Jan na ostatnie osiem pojedynków, siedem razy miał uniesioną rękę w geście zwycięstwa i aż pięć razy zdobywał dodatkowy bonus za świetną walkę oraz występ wieczoru. Co ciekawe, specjaliści od kursów uznali, że Reyes dla Janka jest podobnym zagrożeniem co Jon Jones, gdyż na zestawienie Błachowicz vs Jones, kurs był na poziomie 4.30 do 1.18!

Jankowi Błachowiczowi w 2019 roku udało mu się w fantastycznym stylu znokautować Luka Rockholda (MMA 16-5). Później przez decyzję pokonał innego byłego mistrza Strikeforce „Jacare” Souzę (MMA 26-8, 1NC). W jedynym pojedynku w 2020 roku, w pierwszej rundzie rewanżował się Coreyowi Andersonowi, nokautując go na zimno.

17 KOMENTARZE

  1. A czemu Santos nie walczy z Reyesem. W końcu wygrał z Janem i dal równy bój z Bonsem.

    Bo ma Covida i Janek jest lepszy.

  2. A czemu Santos nie walczy z Reyesem. W końcu wygrał z Janem i dal równy bój z Bonsem.

    Bo nie miał obiecane na mailu.

  3. Powiem szczerze, że nie rozumiem tego kursu. Nie znam się na bukmacherce i nie wiem, czy "nastroje kibiców" i prawdopodobne obstawienia mają wpływ na kurs początkowy. Na Reyesa chyba się trochę za bardzo patrzy przez pryzmat walki z Jonesem, gdzie miał styl wyjątkowo niewygodny dla Coco. Zapomina się chociażby walkę z Volkanem, którą ledwo wygrał (sam chyba nawet dawałem na Oezdemira 2-1). Całościowe CV wg mnie Janek ma lepsze, Dominick wcale jakiś gigantów nie pokonywał. Janek kiepskie porażki ma już dawno za sobą, a może to też jest uwzględnione. Dla mnie kurs powinien być znacznie bardziej wyrównany, patrząc tylko przez pryzmat szans i nie mówię tego z "patriotycznego" podejścia.

  4. Powiem szczerze, że nie rozumiem tego kursu. Nie znam się na bukmacherce i nie wiem, czy "nastroje kibiców" i prawdopodobne obstawienia mają wpływ na kurs początkowy. Na Reyesa chyba się trochę za bardzo patrzy przez pryzmat walki z Jonesem, gdzie miał styl wyjątkowo niewygodny dla Coco. Zapomina się chociażby walkę z Volkanem, którą ledwo wygrał (sam chyba nawet dawałem na Oezdemira 2-1). Całościowe CV wg mnie Janek ma lepsze, Dominick wcale jakiś gigantów nie pokonywał. Janek kiepskie porażki ma już dawno za sobą, a może to też jest uwzględnione. Dla mnie kurs powinien być znacznie bardziej wyrównany, patrząc tylko przez pryzmat szans i nie mówię tego z "patriotycznego" podejścia.

  5. No i pięknie 😉 Stawiać na Janka, a jak Janek mu zaje**e  w nocy to Reyes zrespi się dopiero na drugi dzień w szpitalu 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.