Błachowicz vs Reyes kursy bukmacherskie

Już w następną sobotę Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem o pas wagi półciężkiej. Przyjrzyjmy się kursowi wystawionemu przez .

Jak widać Dominicka Reyesa (MMA 12-1) postawiono w roli mocnego faworyta. Bukmacher wystawił na niego kurs w wysokości tylko 1.33. Jest to uzasadnione tym, że Reyes jedyną porażkę w karierze ma po walce z Jonem Jonesem. Walce, którą znaczna część kibiców oraz ekspertów oceniła na korzyść właśnie Dominicka. Wcześniej zawodnik ten zdołał wygrać z takimi nazwiskami jak Cannonier, Saint Preux, Oezdemir czy Weidman.

Z drugiej strony mamy Jana Błachowicza (MMA 26-8), na którego każde postawione 100 zł zostanie pomnożone przez 3.10. Jest to bardzo wysoki kurs, jednak w historii MMA zdarzały się wyższe jak np. Holly Holm, która miała mnożnik podchodzący aż pod 9.25 w walce z Rondą Rousey (którą wygrała w dominującym stylu). Jan na ostatnie osiem pojedynków, siedem razy miał uniesioną rękę w geście zwycięstwa i aż pięć razy zdobywał dodatkowy bonus za świetną walkę oraz występ wieczoru. Co ciekawe, specjaliści od kursów uznali, że Reyes dla Janka jest podobnym zagrożeniem co Jon Jones, gdyż na zestawienie Błachowicz vs Jones, kurs był na poziomie 4.30 do 1.18!

Jankowi Błachowiczowi w 2019 roku udało mu się w fantastycznym stylu znokautować Luka Rockholda (MMA 16-5). Później przez decyzję pokonał innego byłego mistrza Strikeforce „Jacare” Souzę (MMA 26-8, 1NC). W jedynym pojedynku w 2020 roku, w pierwszej rundzie rewanżował się Coreyowi Andersonowi, nokautując go na zimno.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.