Jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski opublikował na Instagramie intrygujące zdjęcie. Z opisu dowiadujemy się, że szef największej polskiej organizacji MMA miał okazję trenować z Piotrem Jeleniewskim w oficjalnym klubie UFC:

PRZYPOMINAMY: Piotr Jeleniewski został trenerem UFC Gym w Dubaju

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w klubach: Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też takich topowych zawodników jak Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego. Jak powiedział nam Piotr Jeleniewski, w zdobyciu tej pozycji, bardzo pomógł mu Krzysztof Soszyński, który jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód.

24 KOMENTARZE

 1. W takich rajtuzach jak ma trener Jeleniewski śmigałem za małego gzuba:razz:jelen:

  Wszystkiego dobrego Panie Piotrze!

 2. Zawsze mnie zadziwia to, czemu mówi się, że Jeleniewski to jeden z największych specjalistów w Polsce? Kogo on niby wytrenował? Jakie są jego sukcesy? No bo ja tego nie widzę

 3. Zawsze mnie zadziwia to, czemu mówi się, że Jeleniewski to jeden z największych specjalistów w Polsce? Kogo on niby wytrenował? Jakie są jego sukcesy? No bo ja tego nie widzę

  Dostał się do arabów, to tyle.

 4. Zawsze mnie zadziwia to, czemu mówi się, że Jeleniewski to jeden z największych specjalistów w Polsce? Kogo on niby wytrenował? Jakie są jego sukcesy? No bo ja tego nie widzę

  Wieloletnie doświadczenie trenerskie i prowadził też kilku zawodników w UFC, to powinno w sumie wystarczyć. Większość byłych zawodników wypowiada się też o nim w jak najlepszych słowach co nie jest normalnością w tej branży. Nie wiem czy to ci wystarczy 🙂

 5. Zawsze mnie zadziwia to, czemu mówi się, że Jeleniewski to jeden z największych specjalistów w Polsce? Kogo on niby wytrenował? Jakie są jego sukcesy? No bo ja tego nie widzę

  jak nie wiesz czyje to plecy to nawet nie nazywaj sie fanem sportow walki

 6. Większość byłych zawodników wypowiada się też o nim w jak najlepszych słowach co nie jest normalnością w tej branży. Nie wiem czy to ci wystarczy 🙂

  Nie wiem czy to dobry argument. Trzeba przyznać, że gdy jeszcze uczestniczył w polskim MMA Jeleniewski sprawiał znakomite wrażenie. W wywiadach był przesympatyczny, spokojny, zawsze odpowiadał rzeczowo co faktycznie nie jest normą na polskiej scenie. Ale sukcesów trenerskich jeśli chodzi o MMA zbyt wielu nie odniósł. Janek u niego miał najgorszy okres w karierze, a jak tylko przeszedł do Jocza to odrodzenie. Damian oczywiście sobie radził ale z drugiej strony to zbyt młody zawodnik, żeby służył do rzetelnej oceny. Daniel z kolei akurat w tym okresie wyleciał z UFC. Jedynie Tybur radził sobie u Jeleniewskiego bardzo dobrze (choć Johnsona to powinien roznieść) i chyba trochę nie może się odnaleźć po odejściu od niego.

 7. @Placek Janek rzeczywiście wystrzelił w górę po przejściu do trenera Jocza. Trochę mi się miesza już chronologia…Janek był w Poznaniu w Ankosie, potem u Piotra Jeleniewskiego w Wawie a potem u Jocza ?

 8. @Placek Janek rzeczywiście wystrzelił w górę po przejściu do trenera Jocza. Trochę mi się miesza już chronologia…Janek był w Poznaniu w Ankosie, potem u Piotra Jeleniewskiego w Wawie a potem u Jocza ?

  Tak jest. Z Kościelskim zakończył współpracę po przegranej z Coreyem, a pierwsza walka pod Joczem to Delvin Clark. U Jeleniewskiego wygrał tylko z Pokrajacem ale to była walka o życie.

 9. Nie wiem czy to dobry argument. Trzeba przyznać, że gdy jeszcze uczestniczył w polskim MMA Jeleniewski sprawiał znakomite wrażenie. W wywiadach był przesympatyczny, spokojny, zawsze odpowiadał rzeczowo co faktycznie nie jest normą na polskiej scenie. Ale sukcesów trenerskich jeśli chodzi o MMA zbyt wielu nie odniósł. Janek u niego miał najgorszy okres w karierze, a jak tylko przeszedł do Jocza to odrodzenie. Damian oczywiście sobie radził ale z drugiej strony to zbyt młody zawodnik, żeby służył do rzetelnej oceny. Daniel z kolei akurat w tym okresie wyleciał z UFC. Jedynie Tybur radził sobie u Jeleniewskiego bardzo dobrze (choć Johnsona to powinien roznieść) i chyba trochę nie może się odnaleźć po odejściu od niego.

  Jak na moje, to najgorszy czas w karierze zaliczył właśnie w Ankosie. . . zresztą Heldzik też  :blank:

 10. Wieloletnie doświadczenie trenerskie i prowadził też kilku zawodników w UFC, to powinno w sumie wystarczyć. Większość byłych zawodników wypowiada się też o nim w jak najlepszych słowach co nie jest normalnością w tej branży. Nie wiem czy to ci wystarczy 🙂

  Szczerze, to nie 😀 Jak już wcześniej parę osób wspomniało, u Jeleniewskiego Janek słabo, Tybura i Omielańczuk trenowali u niego dosłownie chwilę, bez większych sukcesów, Damian też chyba tylko 1 walka u Jeleniewkskiego. Tak naprawdę Mirek kiedyś powiedział całą prawdę o trenerze Piotrze, że prowadzi (prowadził) tylko ukształtowanych już zawodników, nie wytrenował nikogo tak naprawdę. Z całym oczywiście szacunkiem dla trenera Jeleniewskiego. Najwybitniejsi trenerzy w Polsce to między innymi Jakubek, Bagiński, Kościelski, Derlacz i Bońkowski, Jocz czy co by nie mówić, chociażby Mirek. Na pewno nie Piotr Jeleniewski.

 11. A co się dzieje w temacie KSW gym? To w ogóle jeszcze działa? Mieli takie wielkie plany podboju całej Polski i KSW w każdym mieście. Zresztą podobnie chyba miało być z knajpami KSW. Nie pykło?

 12. A co się dzieje w temacie KSW gym? To w ogóle jeszcze działa? Mieli takie wielkie plany podboju całej Polski i KSW w każdym mieście. Zresztą podobnie chyba miało być z knajpami KSW. Nie pykło?

 13. Cały grafik od poniedziałku do piątku, i ani choćby godziny zapasów? :siara:

  Pozdrowienia dla trenera Piotra.

  McDonalds to tez tak jakby restauracja :fjedzia:

 14. Cały grafik od poniedziałku do piątku, i ani choćby godziny zapasów? :siara:

  Pozdrowienia dla trenera Piotra.

  Przecież oni uczą KSW, w KSW zapasy są niepotrzebne,

 15. Nie wiem czy to dobry argument. Trzeba przyznać, że gdy jeszcze uczestniczył w polskim MMA Jeleniewski sprawiał znakomite wrażenie. W wywiadach był przesympatyczny, spokojny, zawsze odpowiadał rzeczowo co faktycznie nie jest normą na polskiej scenie. Ale sukcesów trenerskich jeśli chodzi o MMA zbyt wielu nie odniósł. Janek u niego miał najgorszy okres w karierze, a jak tylko przeszedł do Jocza to odrodzenie. Damian oczywiście sobie radził ale z drugiej strony to zbyt młody zawodnik, żeby służył do rzetelnej oceny. Daniel z kolei akurat w tym okresie wyleciał z UFC. Jedynie Tybur radził sobie u Jeleniewskiego bardzo dobrze (choć Johnsona to powinien roznieść) i chyba trochę nie może się odnaleźć po odejściu od niego.

  Szczerze, to nie 😀 Jak już wcześniej parę osób wspomniało, u Jeleniewskiego Janek słabo, Tybura i Omielańczuk trenowali u niego dosłownie chwilę, bez większych sukcesów, Damian też chyba tylko 1 walka u Jeleniewkskiego. Tak naprawdę Mirek kiedyś powiedział całą prawdę o trenerze Piotrze, że prowadzi (prowadził) tylko ukształtowanych już zawodników, nie wytrenował nikogo tak naprawdę. Z całym oczywiście szacunkiem dla trenera Jeleniewskiego. Najwybitniejsi trenerzy w Polsce to między innymi Jakubek, Bagiński, Kościelski, Derlacz i Bońkowski, Jocz czy co by nie mówić, chociażby Mirek. Na pewno nie Piotr Jeleniewski.

  W sumie wiele zostało już powiedziane, z grubsza widzę to podobnie. Nie zaprzeczam, że trener Jeleniewski ma wieloletnie doświadczenie, ale nazywanie go jednym z najwybitniejszych trenerów jest nie tylko nadużyciem, ale i afrontem wobec innych – wymienionych wyżej – rzeczywiście najlepszych naszych szkoleniowców.

  Prawdą jest, że Jeleniewski nie wytrenował żadnego wybitnego zawodnika, zawodnicy na poziomie którzy z nim współpracowali zawsze byli już wytrenowani gdzie indziej i przychodzili do niego ukształtowani. Ponadto, jak wyżej argumentowano, nawet prowadząc tych "gotowych" nie miał zbytnich zasług i nikt wielkiego sukcesu nie odniósł ani też znacząco umiejętności pod nim nie rozwijał (a przynajmniej nie było tego widać).

  Trener Piotr potrafił natomiast zrobić świetne wrażenie, dobrze się rozreklamować i "sprzedać". Był po prostu elokwentny, sympatyczny i dbał o marketing, taka prawda.

  @Placek Janek rzeczywiście wystrzelił w górę po przejściu do trenera Jocza. Trochę mi się miesza już chronologia…Janek był w Poznaniu w Ankosie, potem u Piotra Jeleniewskiego w Wawie a potem u Jocza ?

  Pod Joczem był też rzecz jasna wcześniej, jeszcze za czasów Nastula Team. I nie można zaprzeczyć, że wtedy jako zawodnik się ciągle rozwijał. Na pewno między nimi jest dobra chemia

 16. jak nie wiesz czyje to plecy to nawet nie nazywaj sie fanem sportow walki

  "kcb nje ze mna cen przecjwko " – Kalsyk ku…a ! :juanlaugh::mjsmile:

 17. Najbardziej udanym projektem Trenera Piotra był chyba Słodziak i jego transformmacja.

  Z tych 30 lat zajmowania się sportami walki nie kojarzę kogo i gdzie trenował poza wymienionymi w tym wątku zawodnikami z polskiego topu. Jak dla mnie to pojawił się nagle i to od razu na wysokim poziomie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.