Jakiś czas temu krążyły plotki o tym, że trener Piotr Jeleniewski wyjdzie z Polski i będzie trenował zawodników w UFC Gym w Dubaju. Nasza redakcja zweryfikowała te wiadomości i dziś z przyjemnością możemy te doniesienia oficjalnie potwierdzić!

W czerwcu portal InTheCage.pl przeprowadził wywiad z Krzysztofem Soszyńskim, który jako pierwszy podał tę informację do wiadomości publicznej. Wtedy były to tylko negocjacje, a dziś wiemy już, że umowa została domknięta i jeden z najlepszych trenerów w Polsce, będzie nauczał boksu w Dubaju. Jak poinformował Soszyński, zadaniem Piotra Jeleniewskiego będzie przekazywanie swojej wiedzy osobom trenującym rekreacyjnie, a nie zawodowo.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w klubach: Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też takich topowych zawodników jak Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego. Jak powiedział nam Piotr Jeleniewski, w zdobyciu tej pozycji, bardzo pomógł mu Krzysztof Soszyński, który jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Super gość, w wywiadach bił od Niego profesjonalizm i merytoryczność… ale tak jak piszecie bez większych sukcesów. Żadnych wychowanków na topowym poziomie. Dziwna sprawa. Niemniej gratulacje i życzenia wagonów petrodolarów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.