Jakiś czas temu krążyły plotki o tym, że trener Piotr Jeleniewski wyjdzie z Polski i będzie trenował zawodników w UFC Gym w Dubaju. Nasza redakcja zweryfikowała te wiadomości i dziś z przyjemnością możemy te doniesienia oficjalnie potwierdzić!

W czerwcu portal InTheCage.pl przeprowadził wywiad z Krzysztofem Soszyńskim, który jako pierwszy podał tę informację do wiadomości publicznej. Wtedy były to tylko negocjacje, a dziś wiemy już, że umowa została domknięta i jeden z najlepszych trenerów w Polsce, będzie nauczał boksu w Dubaju. Jak poinformował Soszyński, zadaniem Piotra Jeleniewskiego będzie przekazywanie swojej wiedzy osobom trenującym rekreacyjnie, a nie zawodowo.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w klubach: Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też takich topowych zawodników jak Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego. Jak powiedział nam Piotr Jeleniewski, w zdobyciu tej pozycji, bardzo pomógł mu Krzysztof Soszyński, który jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód.

32 KOMENTARZE

 1. No to wyzwanie przed Jeleniewskim. Nauczyc kulac sie czy boksowac w tych togach to nielada wyzwanie:razz:jelen:

 2. Cieszę się, że trener Jeleniewski został doceniony w UFC ale żeby nie było tak słodko, uważam, że to świetnej klasy trener i szkolenie amatorów to zbyt mało…

 3. :razz:jelen::razz:jelen::razz:jelen: a tak serio to co trener tam robil? Interesy czy sie wyprowadzil z Polski i tam mieszkal?

 4. :razz:jelen::razz:jelen::razz:jelen: a tak serio to co trener tam robil? Interesy czy sie wyprowadzil z Polski i tam mieszkal?

  Nie interesuj się pan, bo kociej mordy dostaniesz. Ale tak między nami cohonesiakami to zdradzę, że pan Jeleniewski szuka i trenuje nowe gwiazdy KSW. Mistrz Kawulski niedługo będzie atakował rynek turbanów. Gruby hajs popłynie. Stay tuned.

 5. trener Piotr Jeleniewski wyjdzie z Polski i będzie trenował zawodników w UFC Gym w Dubaju

  Człowiek wyjdzie z Polski, ale Polska z człowieka nigdy.

  Gratulacje!

 6. Niestety jako trener super wyników nie miał więc troszkę za dużo tych pochwał moim zdaniem.

  Tak czy siak PJ to równy chłop i cieszę się, że mu się wiedzie. Gratuluję bo jest czego.

 7. A ja nie złożę gratulacji, kiedyś miał "chorą" akcję z naszym Hendo ziomem i od tego czasu straciłem "polubienie" dla trenera.

  Szacun dla Krzycha, bo nie zapomina on o swoim pochodzeniu.

 8. Jeden z najlepszych trenerów mma w PL wyjeżdza do Dubaju uczyć amatorów boksu…chyba trener poczuł szansę na hajs życia 😎 w sumie nie ma sie co dziwić, ponoć każdy jest do kupienia, kwestia kwoty :boss:.

 9. Ja mam tylko pytanie jakiego zawodnika wytrenowal Pan Piotr?

  Trenował i wytrenował wielu tylko o sukcesach mało mówili. Za to opowiadać umie pięknie.

  Niech mu się wiedzie u szejków

 10. Super gość, w wywiadach bił od Niego profesjonalizm i merytoryczność… ale tak jak piszecie bez większych sukcesów. Żadnych wychowanków na topowym poziomie. Dziwna sprawa. Niemniej gratulacje i życzenia wagonów petrodolarów.

 11. Gratulacje trenerze :beer:

  Może wróci felieton?

  Przyjemnie się to czytało, fajnie by było poczytać co tam u trenera ciekawego się działo. Liczę też na jakiś meldunek z Dubaju 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.