foto Sherdog.com

Jak informuje MMAMania na UFC 116, 3 czerwca w Las Vegas najprawdopodobniej dojdzie do interesującego pojedynku w wadze lekkiej pomiędzy George’em Sotiropoulosem (MMA 12-2, UFC 5-0), a Kurtem Pellegrino (MMA 16-4, UFC 7-3). Obu zawodnikom zaproponowano to starcie, ale kontrakty nie zostały jeszcze podpisane.

Sotirpoulos wdarł się do czołówki wagi lekkiej UFC dzięki znakomitej wygranej nad Joe Stevensonem na UFC 110 w Sydney. Australijczyk jest jak na razie niepokonany w UFC. Pellegrino wygrał swoje ostatnie cztery walki w organizacji, na UFC 111 efektownie poddał posiadacza czarnego pasa BJJ Fabricio Camoesa. Rozpiska UFC 116.

Przy okazji dwie informacje z siostrzanej dla UFC organizacji WEC.

SpikeTV pokaże dwa pojedynki wprowadzające do przyszło-weekendowej WEC 48: Aldo vs Faber. Na żywo będzie można zobaczyć starcia Koreańskiego Zombie Chan Sun Junga (10-1) z Leonardem Garcią (13-5-1) oraz Alexa Karalexisa (MMA 10-4) z Anthonym Pettisem (MMA 9-1). Rozpiska.

WEC ogłosiło już kolejną galę nr 49, która odbędzie się 20 czerwca w Edmonton w Kanadzie. W walce wieczoru były mistrz WEC w wadze lekkiej Jamie Varner (MMA 16-3-2) spotka się w klatce z irańskim zapaśnikiem Kamalem Shalorusem (6-0-1). Rozpiska.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.