Anonsowany jako uczestnik najbliższego turnieju Bellatora w wadze półśredniej War Machine nie stanie do rywalizacji o prawo walki z mistrzem Benem Askrenem. Zawodnik poinformował kilka dni temu na twitterze, że został skazany na rok więzienie w sprawie przestępstwa popełnionego przez niego w 2010 roku w Las Vegas. W lipcu uczestnik TUFa 5 zakończył odbywanie rocznej kary wiezienia po skazaniu w innej sprawie za pobicie.

Jego miejsce w ćwierćfinale turnieju Bellatora zajmie uczestnik poprzednich dwóch rywalizacji Chris Lozano (MMA 9-2). Organizacja podała już cztery z pięciu zestawień 1/4 finału turniejów szóstego sezonu:

Ćwierćfinały turnieju w wadze piórkowej odbędą się na Bellatorze 60, 9 marca w Hammond – rozpiska.

Ćwierćfinały turnieju w wadze średniej odbędą się na Bellatorze 61, 16 marca w Bossier City- rozpiska.

Ćwierćfinały turnieju w wadze lekkiej odbędą się na Bellatorze 62, 23 marca w Laredo – rozpiska.

Ćwierćfinały turnieju w wadze półśredniej odbędą się na Bellatorze 63, 30 marca w Uncasville- rozpiska.

18 KOMENTARZE

 1. @Domel

  Tak. 

  Jonathan Koppenhaver urodził się 30 listopada 1981 roku w Kalifornii. Obecnie jego imię i nazwisko brzmi War Machine, a łączy się to z pewną historią, kiedy amerykański wrestler Terry Gerin, znany również jako Rhino oskarżył Koppenhavera o to, że ten nie może używać w walkach pseudonimu „War Machine” ponieważ został on zastrzeżony dla federacji TNA. Buntownik z Kalifornii postanowił prawnie zmienić swoje imię i nazwisko na War Machine, przez co już zawsze będzie mógł występować pod swoim pseudonimem.


  Więcej tutaj:

  http://www.mmarocks.pl/prifile/profile-war-machine/

 2. @ostry

  to ze nie wystapi to nie tylko jego sprawa, bo fajnie sie oglada (jesli chodzi o walki, bo nie tylko z tym jest kojarzony) i podobnie jak w przypadku Puhakki bardziej mnie inbteresuje to jak walczy niz to co robi poza klatką/ringiem. Niewątpliwie jest spora strata dla fanow

 3. Nie tak dawno temu pisal, ze teraz juz tylko trenuje i unika miejsc w ktorych moglby narobic sobie klopotow. Wygral walke.. trenowal do turnieju, a tu bam – sprawa sprzed 2 lat. Nie fajnie :/

 4. Desl i LUK, o co wam chodzi? Przecież nie zrobił znowu czegoś głupiego, tylko za starą sprawę mu się obrywa.

 5. War ma bardziej najebane w głowie niż Junie Browning i Viacheslav Datsik razem wzięci.

 6. Junie i War graj w tej samek lidze, ale Viacheslaw to juz zupelnie inna sprawa 🙂

 7. „i podobnie jak w przypadku Puhakki bardziej mnie inbteresuje to jak walczy niz to co robi poza klatką/ringiem”

  he he, ta, tylko gdyby to TOBIE narąbał, czy na przykład komuś z Twojej rodziny, to raczej nie miałbyś wtedy ochoty na oglądanie jego walk, a wolałbyś popatrzeć jak czyta Biblię leżąc na więziennej pryczy… widzisz, „problem mnie nie dotyczy” = „może walczyć”, to samo z tym oszołomem puhakką, pewnie nawet nie wiesz kiedy zaczęła się II wojna światowa, co dopiero mieć pier….one pojęcie o rozmiarze cierpienia w niej prześladowanych, by gadać takie bzdety. doedukuj się chłopie o holokauście, potem weź się za ksw.

 8. @dm

  A co to Puhakka brał udział w 2 wojnie światowej 😀 ? :facepalm:

  Swoją drogą ciekawe jaki rozmach ma ta sprawa i czy waga była za to, że frajer-społeczniak poleciał na psy z donosem czy jednak pobicie miało inny rozmach ?

 9. @paweldst

  Kolego przeczytaj jeszcze raz post powyzej Twojego pozniej swoja wypowiedz jesli to nie pomoze zrob to dwa razy pod rzad. Twoja wypowiedz tylko pokazuje ze czytanie ze zrozumieniem Cie przerasta z mocnym ROZMACHEM.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.