warmachine
(fot. Tracy Lee / CombatLifestyle.com)

Na setnej gali Bellatora 20 września wystartuje kolejny turniej wagi półśredniej. Tym razem o prawo walki o pas mistrzowski Bellatora oraz łączną nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów powalczy dwójka weteranów UFC – kontrowersyjny War Machine (MMA 13-4) oraz debiutujący w Bellatorze Matt Riddle (MMA 7-3, 2 NC). Ta dwójka mierzy się odpowiednio z trenującym w Chinach Kanadyjczykiem Vaughnem Andersonem (MMA 16-1-1) i doświadczonym Brazylijczykiem Sergio Juniorem (MMA 29-11-3).

W drugiej połówce drabinki zestawiono reprezentanta Team Kaobon z Liverpoolu Marka Scanlona (MMA 9-2) z niepokonanym w siedmiu kolejnych walkach Kalifornijczykiem Hermanem Terrado (MMA 11-2) oraz podchodzącego do turnieju Bellatora po raz piąty Brenta Weedmana (MMA 21-8-1) z kolejnym przedstawicielem Złotego Stanu Justinem Basemanem (MMA 14-3).

Prócz tego na tej gali odbędzie się zaległy finał turnieju wagi półśredniej Bellatora między Benem Saundersem (MMA 16-5-2) a Douglasem Limą (MMA 24-5). Ten pojedynek dwukrotnie był przekładany z powodu kontuzji Brazylijczyka. Obydwaj panowie mają za sobą już jedno starcie, w listopadzie 2011 w Bellatorze, kiedy Lima wygrał przez nokaut w drugiej rundzie.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.