Światowy poziom MMA rośnie z dnia na dzień. Umiejętności wielu zawodników weryfikowane są w oktagonie UFC. Największa organizacja MMA znowu postanowiła uszczuplić swoje grono zawodników oraz zawodniczek. Zobaczcie kto zakończył współpracę z Ultimate Fighting Championship według informacji podanej przez MMA Junkie:

Junior Albini – kategoria ciężka; (14-6 MMA, 1-4 UFC)

„Baby” zrobił świetne wrażenie w debiucie w oktagonie UFC, kiedy to znokautował Timothy’ego Johnsona. Po tej walce przegrał jednak 4 pojedynki z rzędu z m.in. Andreiem Arlovskim czy Jairzinho Rozenstruikiem.

Nathan Coy – kategoria półśrednia (15-7 MMA, 1-2 UFC)

Dopiero po 24 zawodowych walkach Amerykanin dostał się do UFC. W debiucie przegrał z Dannym Robertsem. Następnie wygrał pojedynek z Jonavinem Webbem, a potem przegrał z Zakiem Cummingsem.

Brandon Davis – kategoria kogucia (10-8 MMA, 2-5 UFC)

Davis przegrał dwie ostatnie walki z rzędu, z Kyungiem Ho Kangiem i Giga Chikadze. W swojej karierze w UFC mierzył się też z m.in. Zabitem Magomedsharipovem oraz Kylem Bochniakiem.

Kalindra Faria – kategoria musza kobiet (18-8-1 MMA, 0-3 UFC)

Była mistrzyni organizacji Titan FC zadebiutowała w październiku 2017 roku. Przegrała wtedy z Marą Romero Borellą. Potem kolejno przegrywała z Jessicą Eye i Joanne Calderwood.

Grigorii Popov – kategoria kogucia (13-3 MMA, 0-2 UFC)

Popov nie miał łatwych walk w UFC. Zawodnik przegrał z Eddiem Winelandem, który znokautował go w drugiej rundzie oraz przez niejednogłośną decyzję sędziowską z Daveyem Grantem.

Ben Saunders – kategoria półśrednia (22-13-2 MMA, 10-10 UFC)

Saunders ma na swoim koncie 20 walk w UFC i była to jego trzecia przygoda z największą organizacją MMA na świecie. Zawodnik przegrał 4 ostatnie pojedynki w oktagonie. W swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Jon Fitch, Mike Swick, Marcus Davis, Patrick Cote, Lyman Good czy Jake Ellenberger.

Jin Soo Son – kategoria kogucia (9-4 MMA, 0-2 UFC)

Son przegrał dwie walki w oktagonie UFC, z Petrem Yanem oraz Mario Bautistą. Za walkę z Bautistą otrzymał bonus za najlepszą walkę gali UFC on ESPN 4.

Daniel Spitz | Heavyweight (6-3 MMA, 1-3 UFC)

Spitz przegrał w debiucie w oktagonie UFC z Markiem Godbeerem. Wysoki zawodnik kategorii ciężkiej wygrał w oktagonie z Anthonym Hamiltonem, lecz był to jego jedyny triumf w klatce organizacji. Później przegrywał z Waltem Harrisem i Tannerem Boserem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.