Bellator nie zwalnia tempa w kompletowaniu kolejnych turniejów szóstego sezonu gal, który rozpocznie się 2 marca. Pierwszymi ogłoszonymi uczestnikami rywalizacji w wadze półśredniej są kontrowersyjny rozrabiaka i były zawodnik UFC War Machine (MMA 12-4), były mistrz Ameryki Południowej Shooto w limicie 83 kg Carlos Alexandre Pereira (MMA 33-9-1) oraz efektownie walczący Francuz Karl Amoussou (MMA 13-4-2).

UPDATE: Chicagowska organizacja skompletowała już cały turniej w limicie 170 lbs dodając do powyższych trzech zawodników, pięciu kolejnych. O prawo walki o tytuł Bellatora powalczą byli zawodnicy UFC Ben Saunders (MMA 12-4-2) i Brian Foster (MMA 18-5), zbijający z wagi średniej Bryan Baker (MMA 16-3) oraz dwaj niepokonani David Rickels (MMA 9-0) i Raul Amaya (MMA 9-0).

20 KOMENTARZE

 1. A tak poza tym bo nie jestem w temacie, dlaczego ten War Maszyna jest taki hmm rozpoznawalny i kontrowersyjny (prócz oczywiście imienia i nazwiska ) ?

 2. „były zawodnik UFC War Machine”

  Jakby ktoś z KSW pisał tego newsa, to byłoby „weteran UFC War Machine”. 😀

  Odkąd wyszedł z więzienia trenuje, unika miejsc, w których mógłby stracić panowanie nad sobą. Tak przynajmniej mówił podczas wywiadu z Arielem. Wspomniał też, że w więzieniu bardzo się nudził i nie chce tam wracać. Może coś z niego będzie.

 3. Automat
  “były zawodnik UFC War Machine”

  Jakby ktoś z KSW pisał tego newsa, to byłoby “weteran UFC War Machine”. 😀

  😀

 4. Bryan Baker w 77? Jak nie będzie miał problemów z robieniem wagi to będzie miał przewagę warunków jak Anthony Johnson w tej wadze.

 5. Właśnie miałem napisać, że Baker to się chyba przekręci jak zrobi te 77kg. Przewagę wzrostu to będzie mieć nawet większą niż Johnson, za to zasięg minimalnie dla Anthonego. 🙂

 6. Przy wzroście Bakera jego zasięg jest średni. Robienie wagi będzie dla niego mocno wyczerpujące.

 7. Widzę, że skład turnieju skompletowany. Wygląda to coraz lepiej, powoli zmieniam zdanie i można spodziewać się dosyć emocjonującego widowiska.

  Saunders będzie jednym z faworytów, tak sądzę.

 8. Turniej dobry, ale dwóch pierwszych, których byłem pewien to Alvarez i Held, a ich nie ma, więc jednak „czegoś” mi w tym turnieju będzie brakować. Marcin i Eddie do UFC;)

 9. Hehe, błąd przy przechodzeniu ze strony na cohones;) jak się da to można przenieść:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.