Ulka Sasaki miał zmierzyć się na UFC Fight Night 128 z Magomedem Bibulatovem, jednakże w ostatniej chwili Rosjanin musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji pleców. Jak poinformował Ariel Helwani, Sasaki za anulowane starcie otrzymał jedynie 10 tysięcy dolarów. Co ciekawe, jego podstawa w kontrakcie wynosi $21000.

Przy okazji tej samej gali anulowana została inna walka. Leslie Smith miała zmierzyć się z Aspenn Ladd, jednakże nie zaakceptowała ona pojedynku z rywalką, która nie zrobiła wagi. UFC postanowiło wypłacić Smith całość wypłaty (podstawa + bonus za wygraną). Leslie jest zaangażowana w związek zawodowy i możliwe, że to miało wpływ na rozwiązanie tej sytuacji przez organizację. Walka z Ladd była ostatnią w kontrakcie Amerykanki, a federacja nie chce kontynuować z nią współpracy.

16 KOMENTARZE

  1. Sasaki za anulowane starcie otrzymał jedynie 10 tysięcy dolarów. Co ciekawe, jego podstawa w kontrakcie wynosi $21000.

    NO ALE….

  2. Jedyny sens takiego zachowania to natychmiastowa walka na jednej z kolejnych gal. Jak będzie miał pauzować i robić od nowa cykl treningowy to UFC zachowało się bardzo nieprofesjonalnie.

  3. Przecież już przy poprzedniej numerowanej gali Dana mówił, że nie mają pieniędzy dla zawodników :fjedzia:

  4. Może Dana się pomylił i to Ulka miał dostać pełną+bonus a Lesli 10k, ale się jebnął „bo z dziewczynami nigdy niewiadomo…”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.