Ben Askren, który w debiucie dla UFC pokonał Robbiego Lawlera, na razie nie ma ustalonego kolejnego rywala. Wygląda jednak na to, że Askren chciałby zmierzyć się z Jorge Masvidalem, który niedawno znokautował Darrena Tilla.

Sytuacja wygląda tak, Dana White powiedział, że chce zorganizować moją walkę z Masvidalem. Dowiedziałem się o tym i powiedziałem, że jestem na tak. Przemyślenie sprawy nie zajęło mi więcej jak 10 sekund. Oczywiście, Jorge. Zróbmy to.

Askren powiedział o walce z Masvidalem w opublikowanym na Twitterze nagraniu i dodał:

Myślisz, że jesteś gangsterem. Cóż, teraz słyszę, że obleciał cię strach i nie chcesz ze mną walczyć. Jorge! Powiedz ludziom czy się boisz? Jeśli tak, zostawię cię i będę walczył z kimś innym. Jeśli nie boisz się, to widzimy się 8 czerwca w Chicago. Ja nie mam walki, ty też. Zróbmy więc to. To bardzo proste. Zwycięzca naszego starcia najpewniej dostanie walkę o pas, więc w twoim najlepiej pojętym interesie byłoby przestać zachowywać się jak tchórz i powiedzieć tak.

24 KOMENTARZE

 1. Masvidal nie dostanie teraz walki o pas, więc jeśli chce być następny to powinien brać tę walkę.

  Nie mogę się doczekać aż Ben go zabierze do szkoły :antonio:

 2. Walka idealna dla Askrena.  Trzeba przyznać, że wjechał z buciorami do UFC i zaczyna się panoszyć ustawiając po kątach nie byle szczawików.  Askren GOAT nie boi się wpierdolu od Masvidala.

 3. Widać te srogie garści na łeb od Robbiego na początku rundy kompletnie nic nie dały. Mam nadzieję, że ktoś ubije tego klauna bo rośnie nam drugi Colby(+10-15IQ) Convington.

 4. Wiem ze wiekszosc ludzi nie lubi i nie docenia Askrena ale gosc jest naprawde bardzo dobry i zobaczycie pojedzie Marsvidala i bedzie walczyc o pas 🙂

 5. Gamebread ma dobry boks, jak wybroni obalenia to może zrobić to co na początku Lawler i nawrzucać pudlowi kilka garści. Dobra walka się szykuje.

 6. Tak kurwa gowno nie walkę o pas pas pudelku

  Najszybszy TS w historii UFC 2 walki 3 o pas no z chuja spadł

  Maswidal Cię rozjedzie

  Tak tak wiem Roby też miał rozjechac…

 7. Zróbmy więc to. To bardzo proste. Zwycięzca naszego starcia najpewniej dostanie walkę o pas, więc w twoim najlepiej pojętym interesie byłoby przestać zachowywać się jak tchórz i powiedzieć tak.

  Widać że nie zna za dobrze Łysego reptilianina :juanlaugh:

 8. Tak kurwa gowno nie walkę o pas pas pudelku

  Najszybszy TS w historii UFC 2 walki 3 o pas no z chuja spadł

  Maswidal Cię rozjedzie

  Tak tak wiem Roby też miał rozjechac…

  Pewien duży Pan też miał po dwóch walkach w UFC (w tym pierwsza przegrana)  i w sumie po trzech ogólnie . Z rekordem  2:1 walczył o Pas UFC i to królewskiej dywizji:bleed:

  Brock Krul :juanlaugh:

 9. Mam wrażenie, że wkurwianie ludzi sprawia Benowi tak ogromną przyjemność, że czuje się jak ryba w wodzie wchodząc w delikatną spinę z kim tylko się da. Kurwa i jeszcze ta szopa. Urodzony TROLL.:rutekajak:

 10. Pewien Pan po 3 walkach też walczył o pas, w tym pierwszej przegranej, a potem dwa zwycięstwa i każde SPLIT. I to walczył o pas mając tak wielu wspaniałych zawodników w tej kategorii (lekkiej).

 11. Jorge jest w formie życia, plus ma kurewsko niedoceniany parter. Jeśli Robbie, który – mimo że wyglądał w tej walce super – ma czasy świetności za sobą, a potrafił zrobić Askrenowi jesień z twarzy już w pierwszej rundzie, to Mas będzie dla niego egzekucją.

 12. Pewien duży Pan też miał po dwóch walkach w UFC (w tym pierwsza przegrana)  i w sumie po trzech ogólnie . Z rekordem  2:1 walczył o Pas UFC i to królewskiej dywizji:bleed:

  Brock Krul :juanlaugh:

  Chyba freak :roberteyeblinking:

 13. O nie nie, co to to nie. Mówię stanowcze nie, dla Jorge i Leżaków. Są dwa ku temu powody, ryzyko porażki przez przeleżenie i nie zobaczenia akcji stójkowych Masvidala.

  Chętnie za to RDA i Robbie

 14. O nie nie, co to to nie. Mówię stanowcze nie, dla Jorge i Leżaków. Są dwa ku temu powody, ryzyko porażki przez przeleżenie i nie zobaczenia akcji stójkowych Masvidala.

  Chętnie za to RDA i Robbie

  A powiedz mi, widziałeś kiedyś przeleżanego Masvidala? Bo ja nie.

 15. A powiedz mi, widziałeś kiedyś przeleżanego Masvidala? Bo ja nie.

  Nie pamiętam jego wszystkich walk, ale tez ostatnio nie walczył z zapaśnikami dążącymi do przeleżenia, za to Maia bez nogi  zdołał go przewisieć.

 16. Mam wrażenie, że wkurwianie ludzi sprawia Benowi tak ogromną przyjemność, że czuje się jak ryba w wodzie wchodząc w delikatną spinę z kim tylko się da. Kurwa i jeszcze ta szopa. Urodzony TROLL.:rutekajak:

  @Baasteek UFC 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.