Pojedynek pomiędzy Stipe Miocicem, mistrzem wagi ciężkiej UFC i Danielem Cormierem, mistrzem wagi półciężkiej, zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed tym starciem pierwszy w historii organizacji czempion wagi ciężkiej Mark Coleman opublikował w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z Miocicem i napisał:

Pierwszy mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC i aktualny czempion Stipe Miocic. Zaszczytem i przyjemnością była praca z tobą przed tym zbliżającym się epickim bojem. Mistrz kontra mistrz, Daniel Cormier. Dwie legendy, dwaj bohaterowie. Nie mogę się już doczekać. To powinno być starcie warte zapamiętania.

15 KOMENTARZE

  1. Po drugie – sprzedaj walkę!

    E tam. Jak poczytasz felietony od Cactusa®™  to zrozumiesz, że MMA na początku to dziki zachód. Mark brał, sprzedawał, a i tak bywał niezłym rozpierdalaczem. Z naciskiem na bywał.

  2. Jeszcze niedawno Coleman zbieral pieniadze na jakies leczenie, ktos cos wie czy chlop sie ogarnal ?

    Zrobili mu jakąś zrzutke na jednym z for, jeżeli dobrze pamiętam. Na biodro czy coś. Kojarzę też aukcje na ebayu gdzie Mark wystawiał jebitny puchar za jedną z walk w Pride FC. Prawie 1,5 statua, mieli rozmach….

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.