Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3) przegrała starcie mistrzowskie z Weili Zhang (MMA 21-1) i nie odzyskała pasa wagi słomkowej. Walka była jednak na tyle wyrównana, że szybko pojawiły się głosy mówiące o potencjalnym rewanżu dla Polki. Sama Asia na razie nie myśli o następnym starciu, chce bowiem najpierw odpocząć i się zregenerować.

Zobacz również: „To była jedna z najlepszych walk jakie widziałem w życiu” – Rogan o Jędrzejczyk vs Zhang

Mike Brown, trener Joanny Jędrzejczyk, uważa jednak, że do rewanżu powinno dojść, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Fighting.

Myślę, że trzeba doprowadzić do rewanżu. Jedyną rzeczą, dla której Joanna jest w tym sporcie jest możliwość bycia mistrzynią. Bez takiego podejścia nie warto tego robić. Wydaje mi się, że rewanż byłby dobrym rozwiązaniem. Obie zawodniczki potrzebują czasu na dojście do siebie i regenerację, ale myślę, że żadna inna walka nie ma sensu.

Brown przedstawił też swoją opinię dotyczącą Joanny Jędrzejczyk.

Ona jest bardzo zdyscyplinowana. Cięcie wagi dla niej to prawdziwe piekło. Większość sportowców nie dałaby rady przez to przejść. Ona jest jednak twarda mentalnie. Nigdy nie spotkałem nikogo takiego. To naprawdę robi wrażenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.