Shevchenko Jędrzejczyk

Valentina Shevchenko, która ostatecznie podczas gali UFC 228 nie stoczyła pojedynku o pas mistrzowski z Nicco Montaną, nie ma ochoty więcej podchodzić do tego starcia i tej rywalki.

Idę dalej. Jeśli pewnego dnia ona pokaże, że zasługuje na tę walkę i że wie czego chce i jest na to gotowa, bo teraz wygląda na to, że nie jest. Jeśli więc w przyszłości to pokaże, przemyślę sprawę.

Shevchenko powiedziała o tym podczas audycji The Ariel Helwani MMA Show. Zapytana natomiast o ewentualne starcie mistrzowskie z Joanną Jędrzejczyk stwierdziła:

Ta kategoria wagowa musi działać dalej, muszą odbywać się kolejne walki, a pas musi być w grze. Starcie o pas musi się odbyć przed końcem tego roku. Z przyjemnością zawalczę z Joanną ponieważ ona jest prawdziwie profesjonalną zawodniczką.

Warto przypomnieć, że obie zawodniczki miały okazję walczyć już z sobą trzy razy na zasadach muay thai i to Shevchenko wyszła zwycięsko z tych bojów.

6 KOMENTARZE

  1. Ej na pewno sila aski tez by wzrosla gdyby zawalczyla w 125, nie oceniajmy potencjalnego starcia po statystykach z 2 roznych dywizji

  2. Poza tym w ksiazce Aska pisala o tych walkach, ze tam cos nielegalnego wjezdzalo od Valentiny, jesli dobrze pamietam

  3. Aśka poczeka aż Andrade zdobędzie pas i dostanie z nią TS :)Na walkę z Val się zdobędzie jedynie w przypadku kończenia kariery – czyli ostatnia walka w mma :)Tak mi się wydaje..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.