Już dziś w nocy Jan Błachowicz stanie do walki życia, czyli starcia o pas mistrzowski organizacji UFC z Dominickiem Reyesem. Walka pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem odbędzie się podczas gali UFC 253.

Zobacz również: UFC 253: Adesanya vs Costa – rozpiska gali z udziałem Jana Błachowicza

Przed nadchodzącym wydarzeniem organizacja KSW postanowiła przypomnieć fanom inną walkę mistrzowską Jana Błachowicza – starcie o pas KSW z Rameau Thierry Sokoudjou. Do pojedynku doszło w listopadzie 2011 roku, na gali KSW 17: Zemsta.

Pojedynek ten był rewanżem za walkę z Sokoudjou z gali KSW 15. Wówczas Błachowicz musiał uznać wyższość rywala, a pas trafił w ręce „Afrykańskiego Zabójcy”.

Po zwycięstwie nad Sokoudjou, Jan Błachowicz stoczył jeszcze trzy boje pod banderą polskiej marki, a następnie w pięknym stylu zadebiutował w organizacji UFC, w której dziś przyjdzie mu walczyć o mistrzowski tytuł.

[​IMG] – Zawodnicy UFC typują walkę mistrzowską Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem

[​IMG] – Świat MMA ocenia szanse Jana Błachowicza przez walką o pas z Dominickiem Reyesem na UFC 253

[​IMG] – Typowanie redakcyjne walk o pas: Błachowicz vs Reyes oraz Adesanya vs Costa

7 KOMENTARZE

 1. WIDEO: Błachowicz zdobywa pas KSW w walce z "Afrykańskim Zabójcą"

  Pojedynek ten był rewanżem za walkę z Sokoudjou z gali KSW 15. Wówczas Błachowicz musiał uznać wyższość rywala, a pas trafił w ręce "Afrykańskiego Zabójcy".

  A propos krs15 to przypomniało mi się jak wychujali włodarze Niko Puhakke, po tym jak ośmieszył kreowanego na przyszłą gwiazdę krsu, Borysa Jutubera. Żeby jeszcze przypadkowo nie wygrał z kornikiem, to postanowili go już więcej nie zapraszać :no no:

 2. A propos krs15 to przypomniało mi się jak wychujali włodarze Niko Puhakke, po tym jak ośmieszył kreowanego na przyszłą gwiazdę krsu, Borysa Jutubera. Żeby jeszcze przypadkowo nie wygrał z kornikiem, to postanowili go już więcej nie zapraszać :no no:

  Dziwne, bo ja pamiętam że Niko to wygrał a na dodatek o ile dobrze pamiętam miał już chyba wcześniej na rozkładzie kornika

 3. Dziwne, bo ja pamiętam że Niko to wygrał a na dodatek o ile dobrze pamiętam miał już chyba wcześniej na rozkładzie kornika

  Racja miał :applause: w tamtym czasie nie było na niego polaka , podobnie jak karaoglu

 4. Racja miał :applause: w tamtym czasie nie było na niego polaka , podobnie jak karaoglu

  Dokładnie, pamiętam że jak zobaczyłem Niko wtedy na tle naszych to naprawdę robił wrażenie. I pamiętam że kazali mu walczyć w koszulce, bo miał jakieś dziary neo nazistowskie czy jakoś tak

 5. :cmgkeepgoing:

  Dokładnie, pamiętam że jak zobaczyłem Niko wtedy na tle naszych to naprawdę robił wrażenie. I pamiętam że kazali mu walczyć w koszulce, bo miał jakieś dziary neo nazistowskie czy jakoś tak

 6. Śmiesznie się to dziś ogląda. Agresywny Błachowicz z kondycją na 1,5 rundy. Bardzo głęboka zmiana stylu walki i ogromny przyrost inteligencji ringowej.

  Swoją drogą może to i dobrze, że do UFC trafił 3 lata po tej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.