Jakiś czas temu Bellator potwierdził, że planuje zorganizować czwarty już pojedynek Wanderleia Silvy z Rampagem Jacksonem. Sam Brazylijczyk mówił natomiast, że chciałby, aby do walki doszło w Brazylii.

Robię wszystko, żeby moja walka z Rampagem odbyła się w Arena da Baixada. Chcę, żeby na tej gali walczyli również bracia Patricky i Patricio Freire. Do tego może Rafael Carvalho i Goiti Yamauchi. Bellator bardzo chce przybyć do Brazylii, a moja walka z Jacksonem może wypełnić stadion. Spotkałem się z ludźmi, którzy pracują w Arena da Baixada. Oni są profesjonalistami i robią wszystko, żeby umożliwić Bellatorowi zorganizowanie tej gali. To było świetne spotkanie.

Temat ewentualnego starcia Silvy z Jacksonem ostatnio przycichł, ale wygląda na to, że Brazylijczyk faktycznie nadal planuje powrócić do klatki. Podczas najnowszej audycji MMAjunkie Radio potwierdził, że myśli o tym, aby zawalczyć w grudniu. Natomiast zapytany o innych potencjalnych rywali odparł:

Może Bellator zestawiłby mnie z Danem Hendersonem. Może Vitor Belfort przejdzie do Bellatora. Myślę, że ludzie z przyjemnością obejrzeliby nasze starcie.

Wanderlei Silva walczył po raz ostatni w czerwcu 2017 roku i przegrał wówczas z Chaelem Sonnenem.

14 KOMENTARZE

 1. Dokładnie taka dywizja by się przydała. Niekoniecznie w UFC.

  :rutekajak:

  Ja bym chetnie obejrzal, na nich sie wychowalem

 2. :rutekajak:

  Ja bym chetnie obejrzal, na nich sie wychowalem

  Ja zamawiałem z allegro pirackie cd z kompilacjami filmów MMA, bo internet w Polsce istniał jedynie na papierze 😉

 3. Taaa, a później walka w tag teamie z Roycem Gracie przeciwko Liddellowi i Shamrockowi :beczka: Modnym ostatnio się stało na wielkie powroty i spektakularne tylko z nazwisk zestawienia. Niech się lejo pewnie i tak obejrzę 😉

 4. ciężko faceta nie szanować za wkład w dyscyplinę i te wszystkie emocje, które dostarczył przez ten czas.

  miał swoje słabsze chwile, jednak chłop przegapił moment na piękne skończenie kariery.

  mam tutaj na myśli walkę ze stannem w japonii.

 5. Czytam Wanderlei Silva i myśle, ze to niemożliwe, ale wchodzę i widzę twarz tego Wanda. No jak? Ludzie, serio?? Po co robić z siebie kalekę na starość? Na prawdę tak mało zarobił przez te wszystkie lata?… choć z drugiej strony, może to właśnie ta destrukcyjna strona pasji??

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.