Jakiś czas temu Bellator potwierdził, że planuje zorganizować czwarty już pojedynek Wanderleia Silvy z Rampagem Jacksonem. Sam Brazylijczyk mówił natomiast, że chciałby, aby do walki doszło w Brazylii.

Robię wszystko, żeby moja walka z Rampagem odbyła się w Arena da Baixada. Chcę, żeby na tej gali walczyli również bracia Patricky i Patricio Freire. Do tego może Rafael Carvalho i Goiti Yamauchi. Bellator bardzo chce przybyć do Brazylii, a moja walka z Jacksonem może wypełnić stadion. Spotkałem się z ludźmi, którzy pracują w Arena da Baixada. Oni są profesjonalistami i robią wszystko, żeby umożliwić Bellatorowi zorganizowanie tej gali. To było świetne spotkanie.

Temat ewentualnego starcia Silvy z Jacksonem ostatnio przycichł, ale wygląda na to, że Brazylijczyk faktycznie nadal planuje powrócić do klatki. Podczas najnowszej audycji MMAjunkie Radio potwierdził, że myśli o tym, aby zawalczyć w grudniu. Natomiast zapytany o innych potencjalnych rywali odparł:

Może Bellator zestawiłby mnie z Danem Hendersonem. Może Vitor Belfort przejdzie do Bellatora. Myślę, że ludzie z przyjemnością obejrzeliby nasze starcie.

Wanderlei Silva walczył po raz ostatni w czerwcu 2017 roku i przegrał wówczas z Chaelem Sonnenem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.