curtis blaydes

Curtis Blaydes (MMA 13-2) podczas gali UFC on ESPN+ 24 znokautował Juniora dos Santosa (MMA 21-7) i pokonał go tym samym w jego ulubionej płaszczyźnie walki. Sam Blaydes nie kryje, że jego główną bronią są zapasy i pomimo zwycięstwa w stójce, nie ma zamiaru niczego zmieniać w swoim podejściu do kolejnych walk.

Zobacz również: WIDEO: Curtis Blaydes znokautował Juniora dos Santosa w walce wieczoru UFC on ESPN+ 24!

Nie chcę być niemiły dla fanów, ale moim planem zawsze będą zapasy. Będę zawsze stawiał na zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy. Wiem, że ludzie chcą, abym stał i wymieniał się ciosami, ale to nigdy nie będzie moim planem na walkę. Walka w stójce to ostateczność.

Blaydes podczas spotkania z mediami po walce został zapytany też o możliwośćstarcia o pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Nie wiem. Nie ja ustalam zasady. Chciałbym, żeby to była walka o pas, ale nigdy nie wiadomo. Mam oczywiście nadzieję i to wszystko, co mogę zrobić.

Curtis dodał również, że może nieco zaczekać na walkę o pas, ale nie chce, aby trwało to zbyt długo.

Nie chcę czekać. Chcę być aktywnym zawodnikiem. Chcę walczyć trzy razy w roku. Mogę zaczekać może z pół roku, ale na dziś nic nie wiadomo i nie wiadomo co będzie dalej.

10 KOMENTARZE

  1. Dobrze Curtis. Przynajmniej nie pierdolisz farmazonów np. o tym jak nokautujesz rywala czy zapraszasz na trening żeby mu wpierdolić. Duży plus, dzisiaj taka postawa to rzadkość :deniroclap:

  2. I bardzo dobrze. Juz z Nganou chcial sie bic i skonczyl marnie. Bij sie zawsze w tej plaszczyznie w w ktorej jestes najlepszy proste.

  3. JDS przykro to mówić ale jak dla mnie sensowna opcja to jeżeli Werdum powróci to rewanż z nim i emeryturka lub walki w Geriatorze. Przykro patrzeć jak zbiera na łeb od takich dzików jak Ngannou czy Blaydes. Co to Curtisa to jeżeli nokaut od Hakunamataty nie zostawił blizny na jego psychice to mógł by nawet go pokonać. Zapasy ma mocne Miocic dał radę więc może i Blaydes by sprostal inna kwestia to to na ile bo na pewno poprawił trochę zapasy Ngannou. Bo jeżeli jego defensywa zapasnicza będzie stała na poziomie np. takiego Whittakera to Francis będzie nie do zajebania

  4. To sobie poczeka bo Cormier załatwil Miocicia tymi faulami  ze teraz przegrywa sparingi z tymi ktorymi zamiatał mate a po 3 walce  z Cormierem i jego paluchami , to Miocic wroci po 40 stce.

  5. Bo jeżeli jego defensywa zapasnicza będzie stała na poziomie np. takiego Whittakera to Francis będzie nie do zajebania

    troche poleciales za grubo, bo robert z zapasami mial stycznosc juz jako nastolatek, nagambu nie wiadomo wlasciwie ile ma lat, ale zapasow nie da sie nauczyc w 2 lata, a miocic zamiotl nim mate i nie byl ani razu zagrozony.

  6. troche poleciales za grubo, bo robert z zapasami mial stycznosc juz jako nastolatek, nagambu nie wiadomo wlasciwie ile ma lat, ale zapasow nie da sie nauczyc w 2 lata, a miocic zamiotl nim mate i nie byl ani razu zagrozony.

    Może faktycznie przesadziłem ale jeżeli ogarnie defensywę zapasniczą do przyzwoitego poziomu to widzę w nim wieloletniego dominatora HW. Chyba nie było gościa który by bił ciosy porównywalnie mocno do Francisa(a co za tym idzie w stójce jest poprzez swoje ciężkie ciosy nie do powstrzymania) . Było i jest kilku naprawdę mocno bijących jak Hunt Miocic AJ(wiem że to LHW ale bije mocniej niż większość ciężkich) Lewis czy Carwin ale nikt z nich nie miał aż takiego pierdolnięcia jak Makumba. Wildera nie liczę bo to bokser

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.