szulakowski romanowski

Tomasz Romanowski, który podczas gali KSW 55 wygrał z Ionem Surdu, chciałby zmierzyć się w okrągłej klatce z Grzegorzem Szulakowskim.

Na razie nie wiadomo kiedy i z kim Tomasz Romanowski zawalczy w swoim kolejnym boju dla organizacji KSW. Zawodnik wyzwał jednak na pojedynek Grzegorza Szulakowskiego pisząc o tym w mediach społecznościowych.

Na Maj jestem gotowy!!! Kończę te Krzywe gadki i tłumaczenia i nawijanie młodym pelikanom paprykarzu. Walczysz czy spierdzielasz jak tchórz ???

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Romanowski (@tommy__romanowski)

Na odpowiedź Szulakowskiego nie trzeba było długo czekać. Zawodnik przyznał jednak, że aktualnie na walkę nie ma co liczyć, bo ma zaplanowaną operację. Popularny „Szuli” zasugerował również, aby Romanowski zawalczył z Michałem Michalskim.

Tomasz Romanowski jest zwycięzcą programu „Tylko Jeden”, w którym rywalizował z innymi zawodnikami o kontrakt z organizacją KSW. Po pokonaniu Mariusza Radziszewskiego w ćwierćfinale oraz dwukrotnie – w półfinale i finale – Marcina Krakowiaka, „Tomi” zwyciężył całe reality show.

Na gali KSW 55 miało dojść do spotkania Romanowskiego z Adrianem Bartosińskim, który nie mógł wystąpić w finałowej walce programu „Tylko Jeden” z powodu złamania ręki, ale ponownie problemy zdrowotne uniemożliwiły „Bartosowi” stawienie się w klatce. Romanowski zawalczył więc z Ionem Surdu, z którym wygrał na punkty.

Grzegorz Szulakowski, po raz ostatni walczył w KSW w grudniu 2019 roku. Podczas gali KSW 52 w Gliwicach w pierwszej rundzie został znokautowany przez Shamila Musaeva. Wcześniej Szulakowski mierzył się z Marianem Ziółkowskim i Mateuszem Gamrotem, ale w obu walkach musiał uznać wyższość rywali.

37 KOMENTARZE

 1. Pajace z samego dołu roastera, ale Michalski vs Romanowski bym zobaczył. Z Szulakowskim nie bo on będzie zamulał na bank klinczem

 2. RayBay, Armani, Polo.

  "Fejm" po polsku.

  Brakuje pitbulla.

  "Polski kozak trenujący sporty walki starter pack"

  Dodałbym brodę, dziarę na szyi, bujanko i groźne spojrzenie, spięty kark i w ogóle cały i wiecznie załatwianie "interesów" na telefonie podczas treningu.

 3. "Walczysz czy spierdzielasz" co tak ostro powinno być o pokazaniu gdzie raki zimują albo gdzie pieprz rośnie

 4. Kurwa mać, w jakim oni języku to napisali? Ktoś umie przetłumaczyć? Przymiotniki i nazwa miesiąca z dużej. Znaki interpunkcyjne w złych miejscach, a to dopiero pierwsze dwa zdania.

 5. Życie jest zbyt krótkie żeby śledzić takie zestawienia, a co dopiero przygotowania do nich.

  Przez neta , śledzenie przygotowań zawodników  to 3 fotki na insta. Mega ciekawe ktokolwiek by nie  był.:korwinlaugh:

 6. Romanowski według mnie jest zwykłym imbecylem. Wielce się kreował na nie wiadomo kogo, a później środkowy palec w rodzinę typa którego pokonał. Do tego ta stylówka :facepalm: dlatego NIGDY mu nie bede kibicować,  a Szuli akurat by mu najebał

 7. Kończę te Krzywe gadki i tłumaczenia i nawijanie młodym pelikanom paprykarzu.

  :beczka:

  I co on ma na sobie:razz:ociesznymirek:

 8. RayBay, Armani, Polo.

  "Fejm" po polsku.

  I pewnie koszulka z wielkim napisem na klacie Calvin Klein

  Jak ja gardze tymi przebierancami

 9. Szulakowski zapowiadał, że idzie wagę wyżej czy po prostu Romanowski wyzwał gościa z lekkiej? :beczka:

  Mówił już dawno, że przechodzi do 77.

 10. Fajnie ze w koncu jacyś zawodnicy sie trochę wyzywają, mogliby bardziej sobie ubliżać ale zostawiam lajka bo zawsze to jakiś początek  🙂

  Jebac szacunek, tylko dymy

 11. Fajnie ze w koncu jacyś zawodnicy sie trochę wyzywają, mogliby bardziej sobie ubliżać ale zostawiam lajka bo zawsze to jakiś początek  🙂

  Jebac szacunek, tylko dymy

  No wyzwiska po chuju. Spierdzielaj to mi Pani może powiedzieć jak ją szczypne w tyłek, gdy kanapki robi.

 12. No wyzwiska po chuju. Spierdzielaj to mi Pani może powiedzieć jak ją szczypne w tyłek, gdy kanapki robi.

  Dlatego napisałem ze mogli sobie bardziej ublizac

 13. Fajnie ze w koncu jacyś zawodnicy sie trochę wyzywają, mogliby bardziej sobie ubliżać ale zostawiam lajka bo zawsze to jakiś początek  🙂

  Jebac szacunek, tylko dymy

  :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh: Moja reakcja przez 40 sekund przed monitorem , za ostatnie zdanie.:conorsalute:

 14. :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh: Moja reakcja przez 40 sekund przed monitorem , za ostatnie zdanie.:conorsalute:

  :beer::fingers:

 15. Były ostatnio dymy to prawie się ekspres do kawy rozleciał. Smutne, bo walka Musaeva z Jurisicem to było najlepsze sportowo co pokazało KSW od roku. Ptaszki ćwierkają, ze dupa zbita i Musa oraz Abus już zawinęli żagle.

  K+L szykują nas na dymy na miarę polskich możliwości czyli jak Borys VS Wrzosek wcześniej albo teraz – Szuli i ten ogórek z Armanim z artykułu.

  Jak się skończy – wiadomo – słabo. Będzie wyciskanie przy siatce nudne jak cholera.

 16. Ee tam ani jeden ani drugi nigdy mnie w swoich walkach niczym nie ujął… Dlatego obaj Panowie są mi obojętni:iamdone:

 17. Kurwa, tak ciężko jest zerknąć czy autokorekta czegoś nie podkreśla? Ja rozumiem, że ktoś słownika na oczy nie widział albo spał na polskim w szkole podstawowej, ale kurwa kiedy widzę 'ciencie' albo wpierdalanie wielkich liter w środek zdania to człowiekowi ręce opadają.

 18. RayBay, Armani, Polo.

  "Fejm" po polsku.

  U nas jest kilka marek, które zostały zniszczone przez szpanerów. Mimo fajnej jakości rzeczy, normalni ludzie nie chcą być utożsamiani z tymi markami i porównywani z takimi gośćmi jak tych dwóch myślicieli.

 19. U nas jest kilka marek, które zostały zniszczone przez szpanerów. Mimo fajnej jakości rzeczy, normalni ludzie nie chcą być utożsamiani z tymi markami i porównywani z takimi gośćmi jak tych dwóch myślicieli.

  Jeszcze te karynki z koszulkach Gucci i torebkach Luis Vuitton z tureckiego bazaru co biegają razem z sebixami w Pleinach

  Mi również zbrzydło wiele marek dzięki takim ludziom.

  Jak ja nimi gardzę wszystkimi.

 20. U nas jest kilka marek, które zostały zniszczone przez szpanerów. Mimo fajnej jakości rzeczy, normalni ludzie nie chcą być utożsamiani z tymi markami i porównywani z takimi gośćmi jak tych dwóch myślicieli.

  Wiem wiem, sam uwielbiam ciuchy od Ralpha, ale do łba by mi nigdy nie strzeliło, żeby się nimi lansować w socjal mediach. No ale cóż- co kto lubi…

 21. Kurwa mać, w jakim oni języku to napisali? Ktoś umie przetłumaczyć? Przymiotniki i nazwa miesiąca z dużej. Znaki interpunkcyjne w złych miejscach, a to dopiero pierwsze dwa zdania.

  Sam się zdziwiłem widząc maj z dużej litery. Beka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.