jędrzejczyk i błachowicz

Jan Błachowicz w kolejnej walce dla UFC zmierzy się z Alexem Pereirą. Joanna Jędrzejczyk stawia w tym starciu na wygraną Jana, ale nie uważa, żeby przed Polakiem była łatwa walka. Ostatecznie jednak była mistrzyni liczy na nokaut w wykonaniu Błachowicza.

Podczas gali UFC 291, która odbędzie się 30 lipca, Jan Błachowicz stanie do walki z Alexem Pereirą, byłym mistrzem wagi średniej, który zdecydował się na spróbowanie swoich sił w wyższej kategorii wagowej. Błachowicz góruje doświadczeniem w MMA nad Pereirą, ale Joanna Jędrzejczyk jest zdania, że to wcale nie sprawi, że Jan będzie miał łatwiejsze zadanie. W rozmowie z Pawłem Wyrobkiem dla Polsatu Sport Jędrzejczyk powiedziała:

W UFC nie ma łatwych walk. To jest bezsprzecznie najlepsza organizacja MMA na świecie i oczywiście Pereira może nie ma doświadczenia w MMA, ale ma ogromne doświadczenie zawodnicze, bo przez wiele lat był zawodnikiem kickboxingu i nie oszukujmy się, że Jan jest wirtuozem w parterze czy w zapasach, chociaż bardzo dobrze sobie radzi i wiem, że cały czas rozwija i doszkala te umiejętności w różnych płaszczyznach, ale myślę, że to będzie walka stójkowa. Mam jednak nadzieję, że Jan ma cichy plan, aby Pereirę sprowadzić, bo może go zdominować w zapasach i parterze.

Joanna dodała również, jaki wynik walki przewiduje.

Nie myślę tylko sercem, ale i głową i wierzę, że to właśnie Jan Błachowicz wyjdzie zwycięsko z tej walki i wygra przez nokaut.

Dla Jana starcie z Alexem Pereirą będzie dwudziestym pojedynkiem w organizacji UFC. Polak rywalizuje w najważniejszym oktagonie świata od roku 2014. Pas amerykańskiej organizacji zdobył w roku 2020 pokonując Dominicka Reyesa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

A
Alkomat

Shark Fights
Heavyweight

1,370 komentarzy 3,048 polubień

Za takie teksty to nie zawalczysz już w ksw Asiu

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

Legacy FC
Flyweight

1,823 komentarzy 4,179 polubień

Za takie teksty to nie zawalczysz już w ksw Asiu

Królowa na krs to ::jondance::

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Diego
Diego

BAMMA
Flyweight

701 komentarzy 1,209 polubień

Jędrzejczyk :najmancoty:

Odpowiedz polub