13 KOMENTARZE

 1. Yeah, I think he got it on Ebay.. bla bla bla (co do pasa Sonnena)

 2. Podoba mi się pomysł z Insiderem:)

  Jeśli chodzi o moje zdanie to niech Dana zrobi walke wieczoru Diaz vs GSP ewidentnie obydwoje maja sobie coś do udowodnienia – zrobić to w PPV. dla mnie i innych jako fanów MMA będzie piękna walka dla Dany zysk dla fighterow prestiż. I niech wygrany zmierzy się w walce o pas. Liczyłem że wygra Diaz a później walka z GSP. Condit plany popsuł ale to nie oznacza że GSP i Diaz zawalczyć razem nie mogą !:)

 3. edit:

  Nie zawalczą bo sobie przypomniałem sobie że jest afera z jaraniem u Diaza.

 4. @ tajger I niech wygrany zmierzy się w walce o pas.

  GSP miałby walczyć o title shot?

 5. Jeśli chodzi o moje zdanie to niech Dana zrobi walke wieczoru Diaz vs GSP ewidentnie obydwoje maja sobie coś do udowodnienia – zrobić to w PPV. dla mnie i innych jako fanów MMA będzie piękna walka dla Dany zysk dla fighterow prestiż. I niech wygrany zmierzy się w walce o pas. Liczyłem że wygra Diaz a później walka z GSP. Condit plany popsuł ale to nie oznacza że GSP i Diaz zawalczyć razem nie mogą !:)

  Nawet gdyby Dana chciał tak zrobić to nie może bo pas interim który posiada Condit uprawnia go do walki o pas z GSP zaraz po powrocie tego drógiego po kontuzji.

 6. Nie miałem na myśli walki o prawo walki o pas tak tylko napisałem… chodzi mi o widowisko pod wzgledem sportowym – byłoby piękne widowisko…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.