Jak powiedział dzisiaj w rozmowie z The Telegraph prezes UFC UK Marshall Zelaznik największa organizacja na świecie po raz pierwszy od 2007 roku ominie Wielką Brytanię. Planowana na 15 października gala nie dojdzie do skutku ponieważ zmiany w październikowym kalendarzu gal PPV w USA spowodowały opóźnienie uniemożliwiające wynajęcie odpowiedniej hali na terenie Królestwa. Zelaznik dodał jednak, że ma nadzieję, że w przyszłym roku brytyjscy fani będą mieli okazje zobaczyć od czterech do sześciu gal na żywo.

Jeśli chodzi o inne wizyty UFC w Europie, cały czas niepotwierdzona jest też gala w Szwecji planowana wstępnie na listopad.

12 KOMENTARZE

 1. Pierwsza szansa na akredytację na UFC w tym roku przepadła, czekamy na newsy co ze Szwecją… 🙂

 2. @Sławek
  Leżę :D.
  A tak na temat to w ciągu nadchodzących 3 lat, myślę że są realne szansę, żeby w Polsce UFC się odbyło.

 3. UFC już sobie poradzi bez Pudziana. W Polsce na MMA bum jest dużo większy niż w takiej Szwecji, a publika się dość szybko edukuje. Problemem UFC jest jedynie to, że mają praktycznie jednego Polaka na składzie (Krzycha), z Irokezem nic nie wiadomo.

 4. No jakby doszli Khalidov i Błachowicz nasze szanse na event w PL rosną :D, a może jeszcze Materla gościnnie by wystąpił, napewno ma na to predyspozycje.

 5. Tylko dla przeciętnego Kowalskiego może być straszna ilość krwi, bo w UFC nie bawią się w tamowanie strużki krwi(nawiązuje do walki Antka z Zikiciem) no i łokcie stójka, parter i klatka.

 6. KSW by sobie nie poradziło bez Pudziana,a co dopiero UFC. Mam nadzieje,że za kilka lat to się zmieni (dzięki Pudzianowi), no ale na chwilę obecną nie ma co się ekscytować

 7. mega lipa , ze odwolali u.k. w tym roku, bo plan byl ;/ ale za to w przyszlym 4-6 w roku ! koniec swiata ;]

 8. Chyba zapominacie, że nie ma u nas odpowiedniego obiektu. Inna sprawa, że jesteśmy za biedni na UFC i są kraje przed nami w kolejce, oczywiście w Europie. UFC zrobiło wyjątek w Brazylii, ale tam są inne przesłanki, większy rynek, historia mma i UFC jest związana z Brazylią, każdy inny rynek na który UFC planuje wejść i robić galę ma większy potencjał i więcej pieniędzy dla UFC. Popatrzcie na NBA, gdzie robi swoje mecze poza USA, gdzie sprzedaje najwięcej swoich produktów, UFC ma podobne kierunki głównie Wyspy Brytyjskie, Azja i potencjalnie bogatsze kraje Europy- Niemcy, Szwecja.(ufc).

 9. Kurde wielkie dzieki bylem na wszystkich na O2 Arena a tu nie bedzie w tym roku ;(

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.