Organizacja UFC ogłosiła, że kolejnym rywalem Marcina Tybury będzie Stefan Struve. Do starcia obu zawodników dojdzie 22 lipca, podczas gali UFC w Hamburgu.

Marcin Tybura aktualnie znajduje się na 8 miejscu w rankingu wagi ciężkiej UFC. Od momentu dołączenia do największej organizacji na świecie posiada bilans 3-3. W trakcie swojej kariery w UFC mierzył się m.in. z takimi zawodnikami jak Andrei Arlovski lub Fabricio Werdum. Polak w najbliższym pojedynku spróbuje przerwać passę 2 porażek z rzędu. W swoim ostatnim starciu został on znokautowany przez Derricka Lewisa.

Stefan Struve to niezwykle doświadczony zawodnik, w oktagonie wystąpił do tej pory aż 20 razy. Holender 25 z 28 wygranych walk kończył przed czasem, w tym 17 razy przez poddanie. Najważniejszymi skalpami Struve’a są m.in. aktualny mistrz UFC Stipe Miocic i legendarny Antonio Rodrigo Nogueira. Co ciekawe, Struve zmierzył się wcześniej z innym Polakiem, Danielem Omielańczukiem. Na gali UFC 204 poddał on Omielańczuka przez duszenie D’Arce.

1 KOMENTARZ

  1. Tybur go wciąga nosem. Andrzej ostatnio pokazał jak z wieżowcem walczyć.Struve poziomu średniaka już nigdy nie przeskoczy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.