Daniel Cormier, który tuż po pokonaniu Stipe Miocica zaprosił do oktagonu Brocka Lesnara i wdał się z nim w przepychankę, nie jest dumny ze swojego zachowania po starciu i z tego, że Miocic musiał siedzieć wówczas w klatce oglądając to widowisko.

Wiele o tym myślałem od chwili kiedy Stipe napisał mi wiadomość, w której mi pogratulował i zaproponował drugie starcie. Są chwile kiedy coś się dzieje, a ty nie zatrzymujesz się i myślisz o czymś innym. Po starciu ze Stipe byłem jeszcze cały czas w trybie walki, a potem była jeszcze akcja z Brockiem. Czuję się więc źle, że Stipe siedział tam z boku po naszej walce. Chcę go przeprosić, za to gówniane show, które działo się w oktagonie po naszym pojedynku. On musiał tam siedzieć i słuchać tego co wygadujemy z Brockiem. To musiała być dla niego gówniana sytuacja i chciałbym go za to przeprosić.

Cormier powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAWeekley i odniósł się również do ewentualnego drugiego starcia ze Stipe.

Ze względu na czas nie sądzę, żeby doszło do naszej drugiej walki. Wierzę, że on w niedalekiej przyszłości ponownie zawalczy o pas wagi ciężkiej. Nie ma w tej wadze wielu zawodników, którzy daliby mu radę, więc on na pewno zawalczy jeszcze o pas.

12 KOMENTARZE

 1. Niezle oswiadczenie

  To po prostu fragment wypowiedzi. Oświadczenie jest tylko jedno, żadne inne bez wbijania cwela za prawdziwe oświadczenie uchodzić nie może 👿

 2. Gruby sprzedaje po 300 tytsi PPV, a sie panoszy jakby nowym Conorem byl

  Nie bierz tego do siebie, ale czy Ciebie w ogóle interesuje MMA jako sport?

  Nie pytam złośliwie.

  Za każdym razem rozpatrujesz zawodników tylko pod kątem zarobków i medialności.

 3. Gruby sprzedaje po 300 tytsi PPV, a sie panoszy jakby nowym Conorem byl

  Jak dla ciebie wyznacznikiem zajebistosci jest sprzedaż ppv, to po chuj oglądasz mma?

  E: a, to ten troll, dałem się złapać: (

 4. Nie bierz tego do siebie, ale czy Ciebie w ogóle interesuje MMA jako sport?

  Nie pytam złośliwie.

  Za każdym razem rozpatrujesz zawodników tylko pod kątem zarobków i medialności.

  Panie @torpedo przecież to przypadłość połowy tego forum, od zawsze jest tu wielu księgowych, zarówno UFC jak i samych zawodników

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.