Podczas gali UFC w Las Vegas zaplanowanej na 5 września, dojdzie do starcia Thiago Moisesa (MMA 13-4-0) z Jalinem Turnerem (MMA 9-5-0). Pojedynek odbędzie się w wadze lekkiej.

Brazylijczyk ma na swoim koncie już cztery walki w największej organizacji MMA na świecie. W debiucie przegrał decyzją sędziów z Beneilem Dariushem. W kolejnym starciu wypunktował Kurta Holobaugha. Kilka miesięcy później na punkty przegrał z Damirem Ismagulovem, natomiast w maju tego roku poddał w drugiej rundzie Michaela Johnsona.

„The Tarantula” podobnie wejdzie po raz piąty do klatki organizacji UFC. W debiucie przegrał przez technicznyn okaut z Vicente Luque. W drugim starciu w 53 sekundy znokautował Callana Pottera. W kolejnej walce został wypunktowany przez Matta Frevolę, natomiast w lutym tego roku rozbił w drugiej rundzie Joshuę Culibao.

Obaj zawodnicy dostali się do UFC po wygranych w programie Dana White’s Contender Series. Moises znokautował tam w pierwszej rundzie Gleidsona Cutisa, natomiast Turner pokonał przez kontuzję Maxa Mustakiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.