T.J. Dillashaw, który podczas gali UFC 227 zmierzy się ponownie z Cody Garbrandtem, uważa że jego rywal się nie zmienia, więc wynik ich drugiego starcia będzie taki sam i to Dillashaw je wygra.

Uwielbiam się bogacić nokautując Cody’ego. Uważam, że w jego grze jest dużo luk, których nie miałem okazji wykorzystać w naszym pierwszym starciu. Drugi pojedynek skończy się podobnie do pierwszego. Uważam, że on nie jest inteligentnym fighterem i nie potrafi zmienić tego jak walczy.

Dillashaw przedstawił swoje spojrzenie na walkę podczas niedawnego spotkania z mediami i dodał, że posiadanie pasa mistrzowskiego motywuje go do działania.

Posiadanie pasa motywuje do działania. Jestem jednym z tych zawodników, których trzeba zaciągać na salę treningową. Raz przegrałem i nie byłem z tego powodu szczęśliwy, więc już nigdy do tego nie dopuszczę.

29 KOMENTARZE

 1. A ja tam kibicuję Snejkowi, koleś ma silną psychikę (zajebiście silną), był jebany przez wszystkich za zmianę teamu, wyciągano jakieś nagrane spoconym ochraniaczem na jaja filmiki, gdzie siada na dupę po ciosie Garbrandta, a on wytrzymał presję i ujebał drama queen.

  Oby zrobił to drugi raz, bo inaczej będzie trylogia, to raz, a dwa, że Cody jest tępy jak brzeszczot, a butny jak skurwysyn i przytarcie nosa mu się zawsze przyda 😀

 2. Wonsz jest technicznie niesamowity, jak nie odpierdzieli czegoś głupiego, to znowu to zrobi Codiemu. :frankapprove:

 3. Wonsz jest technicznie niesamowity, jak nie odpierdzieli czegoś głupiego, to znowu to zrobi Codiemu. :frankapprove:

  Będzie ciekawa walka

 4. Moje obawy o szczękę Codiego się potwierdziły przed ich pierwszą walką. Snejka nie lubię w chuj, ale to technicznie jeden z najlepszych zawodnikow w całym UFC, ze świetnym trenerem dającym dobre wskazówki.

  I tak mam nadzieję, że Cody go ustrzeli.

 5. Kibicuję snejkowi od pierwszej walki z Barao, uwielbiam jego styl walki. Gość jest technicznie przekotem. Liczę na powtórkę w rewanżu

 6. A ja tam kibicuję Snejkowi, koleś ma silną psychikę (zajebiście silną), był jebany przez wszystkich za zmianę teamu, wyciągano jakieś nagrane spoconym ochraniaczem na jaja filmiki, gdzie siada na dupę po ciosie Garbrandta, a on wytrzymał presję i ujebał drama queen.

  Oby zrobił to drugi raz, bo inaczej będzie trylogia, to raz, a dwa, że Cody jest tępy jak brzeszczot, a butny jak skurwysyn i przytarcie nosa mu się zawsze przyda 😀

  oni obaj siebie warci

 7. oni obaj siebie warci

  Nie no, Cody jednak większy zjeb, przecież 85-letni Van Damme mu prawie wybił zęby i złamał szczękę podczas zabawy :awesome:

 8. Wzbogacaj się dalej TJ. Licze na powtórkę w rewanżu, tylko nie daj się tym razem niczym trafić pod koniec rundy :beer:

 9. Nie no, Cody jednak większy zjeb, przecież 85-letni Van Damme mu prawie wybił zęby i złamał szczękę podczas zabawy :awesome:

  Cody jest po prostu głupkiem, Tj to szuja. 😆

 10. Liczę że TJ znowu odprawi Codyego przed czasem, tym razem mam nadzieję, że będzie pokazywał że jest lepszy od pierwszych sekund walki.

 11. W sumie zapomniałem że Cody był po ciężkiej operacji pleców w ostatnim starciu. Ciekawe jak się to przełoży na jego dyspozycję teraz

 12. To było genialne. Oby teraz powtórzył ten występ.

  myślę, że do walki z tj-em wyszedł trochę za bardzo lekceważąco w drugim pojedynku nie popełni tego błędu.

 13. Kibicuję snejkowi od pierwszej walki z Barao, uwielbiam jego styl walki. Gość jest technicznie przekotem. Liczę na powtórkę w rewanżu

  Mam kurwa to samo mordo! Stojkowo i zapasniczo to kosmos kurwa i trzymam mocno kciuki aby nigdy juz nie stracil pasa. Ustrzeli Codiego wierze mocno!

 14. Za ośmieszenie Cruza zawsze #teamcody

  Ano właśnie, tak sobie czytam, TJ technicznie niesamowity, Cody głupek. Ale to Cody w klatce totalnie zdominował i ośmieszył jednego z największych mistrzów UFC, który słynął z szybkości, niesamowitej pracy nóg, doskonałej techniki i wybitnej inteligencji. Dla mnie zawalczył jeden z najlepszych występów w historii MMA i jestem przekonany, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

  Co do filmiku powyżej: ulubiony fragment 1:28-1:35, coś pięknego 😀

  A poza tym cała wymieniona trójka, to kosmici, elita elit i jest mi wszystko jedno, kto z nich będzie mistrzem, wszyscy zasługują, elo!

 15. Ostatnia misja Cody'ego. Bardzo krótkowzroczne to zestawienie, choć jakiś potencjał na trylogię jest, ale jak Cody przegra to będzie miał długą drogę na szczyt.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.