Israel Adesanya i Jon Jones

Israel Adesanya, który podczas UFC 236 wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi średniej w pojedynku z Kelvinem Gastelumem, jeszcze przed tym starciem zapowiedział, że chętnie zmierzyłby się z mistrzem wagi półciężkiej, Jonem Jonesem. Teraz jednak Israel zmierzy się z posiadaczem tytułu wagi średniej, Robertem Whittakerem.

Dana White, szef UFC, uważa jednak, że starcie Jonesa z Adesanyą jest pojedynkiem, który warto w przyszłości zorganizować.

Wiem, że pomiędzy Jonem Jonesem i Israelem doszło do słownych przepychanek. Jeśli Adesanya wygra i zostanie mistrzem wagi średniej z przyjemnością zobaczę go w starciu z Jonem Jonesem.

Na razie jednak szef UFC uważa, że Israel musi skupić się na wadze średniej.

Zobaczymy jak wszystko się poukłada. Jeśli bowiem Israel wygra z Whittakerem, są też inni zawodnicy w kolejce do starcia o pas. Jeśli Ronaldo Souza będzie dalej wygrywał i nie dostanie walki o pas, to może ostatecznie mnie zabić. Niezależnie jednak od wszystkiego starcie Israela z Jonem Jonesem będzie czekało na swój moment.

12 KOMENTARZE

 1. Jones go zniszczy, mecz do jednej bramki. Bardziej wyrównane szanse widzę w zestawieniu Israela z Johnny Walkerem

 2. Nie wiem tylko po co wysyłać Izraela do półciężkiej,jak on tylko chciał się trochę podpromować na Jonesie.

 3. Bez sensu zestawienie. Adesanya jest typem, który mało tnie do MW, a on ma się pchać wyżej do sporego półciężkiego. O ile w stójce miałby dosyć duże szanse tak Jones jebnąłby nim o ziemię i tam robił co chciał. #nikogo

 4. Bez sensu zestawienie. Adesanya jest typem, który mało tnie do MW, a on ma się pchać wyżej do sporego półciężkiego. O ile w stójce miałby dosyć duże szanse tak Jones jebnąłby nim o ziemię i tam robił co chciał. #nikogo

  To przypakuje najpierw 😆

 5. Ostatni wpis Al'a o tym, że zestawiłby Brocka z Conurem otworzył mi pewne szufladki w głowie.

  Dawać mi Izraela z Jonesem – chce zobaczyć jak kokainowy książe gwałci tego pajaca wbrew wszelkim sprzeciwom delikatersów.

  Niech zawodnicy zaczną ponosić konsekwencje swojego "smieciowego spotwarzania".

 6. Może i słono przymasować do LHW to i tak nic nie da. Król przerobi go na pożywienie dla głodujących dzieci w Nigerii

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.