Israel Adesanya w ten weekend zawalczy o tymczasowy tytuł mistrzowski z Kelvinem Gastelumem na UFC 236, lecz to nie przeszkadza mu w wyzywaniu do walki jednego z najlepszych zawodników w historii MMA, Jona Jonesa. Adesanya nie tak dawno stwierdził, że po pokonaniu jednej z legend, Andersona Silvy, jest gotowy na pojedynek z innym czołowym zawodnikiem.

Kusi mnie taka walka. Czuję coś dziwnego myśląc o niej. Lubię wyzwania. Jones jest obecnie najlepszym zawodnikiem wszech czasów, prawda? Zabiłem już jednego takiego więc poluję na następnego.

Jones odpowiedział Adesanyi na swoim profilu na Twitterze.

Jeśli myślisz, że zabiłeś 44-letniego Andersona to się mylisz. Nie wiem jaką walkę oglądałeś. Wygrałeś walkę z legendą, teraz chodź i zmierz się z Królem Dżungli. Będziesz wołał na mnie tatusiu przed trzecią rundą.

Jones w kolejnej walce zmierzy się na UFC 239 z Thiago Santosem.

19 KOMENTARZE

 1. Jones ma jakieś kryptopedalskie ciągotki z tym, że ktoś ma go nazywać daddy. To już któryś raz jak coś takiego gada.

 2. Jak nie darzę Jonesa jakaś ogromna sympatia, tak w tym momencie chciałbym, żeby pokazał młodemu, gdzie jest jego miejsce w szeregu;)

 3. Czyli Jones już postanowił, że zawsze będzie umęczał wszystkich gości poniżej swojego poziomu przez 25 minut? Kurwa, o jakiej trzeciej rundzie on w ogóle mówi? Gdyby miał ochotę, to sprowadziłby Izzy'ego na glebę w 10 sekund, a potem zakatował łokciami w ciągu kolejnych 30. Przepaść fizyczna między tymi dwoma jest nie do opisania.

   ̶T̶a̶k̶ ̶w̶ ̶o̶g̶ó̶l̶e̶ ̶t̶o̶ ̶u̶w̶a̶ż̶a̶m̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶K̶a̶r̶o̶l̶ ̶B̶e̶d̶o̶r̶f̶ ̶b̶y̶ł̶b̶y̶ ̶w̶ ̶s̶t̶a̶n̶i̶e̶.̶.̶.̶ ̶a̶ ̶d̶o̶b̶r̶a̶,̶ ̶n̶i̶e̶w̶a̶ż̶n̶e̶

 4. A może mu się uda pokonać homo-sterydusa uprzywilejowanego w ramach polityki pupilków w Ju Ef SI? I życzę mu zdrówka i spełnienia tego planu w ramach takiego podejścia White'a do oszusta Jonesa

 5. Żebyś się czasem nie zesrał

  najsampierw dzisiejszej nocy musisz przejść Grubcia, a to raczej spacerek nie będzie

 6. Kiedy murzyni mają ze sobą zawalczyć w ringu  to z reguły się nienawidzą.

  Od dawna mówię, że organizacja mma w której walczyli by tylko eksplozywni murzyni to byłby prawdziwy hit. Przecież to się samo promuje 😆

 7. Dwa raki MMA. O ile Jones jednak ma jakies umiejetnosci tak Israel jest niesprawdzony i raczej zatrzyma sie na Kelvin'e 🙂 A jesli uwaza ze zabil Anderson'a, to juz w ogole smiech na sali. Jesli Silva bylby mlodszy o te 4 czy 5 lat, to by zjadl go jak biszkopta. A tak dostapil zaszczytu posparowania z bylym mistrzem. Nie ten poziom poki co.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.