Amerykańska organizacja Professional Fighters League zakończyła kolejny rok działalności na sportowym rynku galą w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Zobaczy również: Wyniki finałowej gal PFL Championship – 6 milionów dolarów dla zwycięzców (WIDEO)

Niedawno głośno było również o tym, że Rory McDonald (MMA 21-6-1), były mistrz Bellatora i pretendent do mistrzostwa UFC zdecydował się podpisać umowę z organizacją PFL, która będzie częścią sezonu promocyjnego na rok 2020 oraz zapewnia udział w turnieju o pas mistrzowski kategorii półśredniej i 1 milion dolarów dla wygranego.

Wszystko wskazuje więc na to, że PFL, które dysponuje również umowę telewizyjną ze stacją ESPN, na dobre zadomowiło się już na amerykańskim rynku.

Rey Sefo, szef organizacji PFL, po ostatniej gali zapowiedział, że liczy, iż niedługo pod skrzydła marki wejdą też inni ciekawi zawodnicy.

Chcę podpisać kontrakty z większą liczbą znanych zawodników i dalej rozwijać markę. Właśnie pokazaliśmy naszą galą, że cały czas się rośniemy w siłę. Podpisaliśmy kontrakt z Rorym i pokazaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Prowadzimy wiele rozmów z innymi zawodnikami, którzy chcą do nas dołączyć.

Sefo dodał również, że organizacja ma plan, aby poza regularnym sezonem turniejowym wprowadzić również walki dodatkowe, które byłby tzw. super starciami.

Zobacz również: Moim przeznaczeniem było walczyć – Ray Sefo o swojej karierze (wywiad)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.