Sześć milionów dolarów oraz nowy mistrzowski pas w wadze lekkiej kobiet rozdano podczas noworocznej gali PFL 10 w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Faworyzowana judoczka Kayla Harrison (MMA 7-0) po 5 rundach wygrała walkę wieczoru z Larissą Pacheco (MMA 13-4) zostając nową mistrzynią wagi lekkiej organizacji PFL. Było to drugie zwycięstwo Amerykanki nad Brazylijką w tym roku po tym gdy zawodniczki zmierzyły się ze sobą w regularnym sezonie.

W drugiej najważniejszej walce gali, Ray Cooper III (MMA 20-7-1) odprawił przed czasem Davida Michauda (MMA 18-6).

Za swoje zwycięstwo, Harrison i Copper III otrzymali czek o wartości miliona dolarów. Taką samą nagrodę otrzymali pozostali zwycięzcy swoich kategorii wagowych walczący na karcie głównej gali.

Poniżej pełne wyniki gali PFL 10

Główna karta:

Kayla Harrison pok. Larisse Pacheco przez jednogłośną decyzję (50-43, 50-45, 50-45)
Ray Cooper III pok. Davida Michauda przez TKO (uderzenia) (R2, 2:56)
Ali Isaev pok. Jareda Rosholta przez TKO (uderzenia) (R4, 4:09)
Natan Schulte pok. Loika Radzhabova przez jednogłośną decyzję (49-44, 49-46, 48-47)
Lance Palmer pok. Alexa Gilpina przez jednogłośną decyzję (50-43, 50-44, 50-44)
Emiliano Sordi pok. Jordana Johnsona przez TKO (uderzenia) (R1, 2:01)

Karta wstępna:

Brendan Loughnane pok. Davida Alex Valente przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

18 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole, skąd tam takie pieniądze?

  :wow:

  Już od dawna się zastanawiałem jakim cudem tak dobrze płacą, co by nie mówić, drugoligowcom.

  Muszą być mega ogarnięci w kwestii pozyskiwania hajsu i sprzedawania marki . No chyba że w USA znaczą dużo więcej, ale przecież Geriator jest znacznie wyżej notowany a jednak w kwestii zarobków wyglądają przy PFL jak cygan przy bankierze.

  Podziwiam :wow:

 2. Już od dawna się zastanawiałem jakim cudem tak dobrze płacą, co by nie mówić, drugoligowcom.

  Muszą być mega ogarnięci w kwestii pozyskiwania hajsu i sprzedawania marki . No chyba że w USA znaczą dużo więcej, ale przecież Geriator jest znacznie wyżej notowany a jednak w kwestii zarobków wyglądają przy PFL jak cygan przy bankierze.

  Podziwiam :wow:

  Mieli dwie rundy inwestowania gdzie dostali od funduszy, biznesmenów i celebrytów z Hollywood 58 milionów dolarów. Prawdopodobnie w ciągu kolejnego roku dwóch przepalą całą kasę którą dostali ale może umowa z ESPN sprawi że znajdą się kolejne rundy finansowania lub może jacyś inni sponsorzy. Ich biznes wygląda bardzo podobnie do tego co robi One Championship. Sumują w kompletnie niewiarygodny sposób wyniki oglądalności ze swoich mediów społecznościowych, ogłaszają potem gigantyczne sukcesy oglądalności i liczą na kolejnych aniołów biznesu którzy wejdą w ten biznes fundując kolejne sezony.  Jeśli mnie pamięć nie myli to mówili że ich gale w internecie śledziło kilka milionów ludzi gdy na kanale ESPN prawdziwe wyniki oglądalności wynosiły przeważnie od 100 do 200 tysięcy a na halach świeciły pustki.

 3. Mieli dwie rundy inwestowania gdzie dostali od funduszy, biznesmenów i celebrytów z Hollywood 58 milionów dolarów. Prawdopodobnie w ciągu kolejnego roku dwóch przepalą całą kasę którą dostali ale może umowa z ESPN sprawi że znajdą się kolejne rundy finansowania lub może jacyś inni sponsorzy. Ich biznes wygląda bardzo podobnie do tego co robi One Championship. Sumują w kompletnie niewiarygodny sposób wyniki oglądalności ze swoich mediów społecznościowych, ogłaszają potem gigantyczne sukcesy oglądalności i liczą na kolejnych aniołów biznesu którzy wejdą w ten biznes fundując kolejne sezony.  Jeśli mnie pamięć nie myli to mówili że ich gale w internecie śledziło kilka milionów ludzi gdy na kanale ESPN prawdziwe wyniki oglądalności wynosiły przeważnie od 100 do 200 tysięcy a na halach świeciły pustki.

  A powiedz mi wygrani dostawali tez kase za wczesniejsze wygrane walki czy nic nie dostali i nagroda byla tylko ta banka? Chyba cos musieli dostac bo takto przegrani by walczyli za darmo czy sie myle?

 4. A powiedz mi wygrani dostawali tez kase za wczesniejsze wygrane walki czy nic nie dostali i nagroda byla tylko ta banka? Chyba cos musieli dostac bo takto przegrani by walczyli za darmo czy sie myle?

   Też dostają ale tak z głowy nie pamiętam ile

 5. Ze sprzedaży biletów pieniędzy nie maja .Ta gala odbywała się w mniejszej sali ,tak ze była pełna.Ja za bilety na gale PFL nie płace i wydaje mi się, że sporo biletów jest regularnie rozdawanych a te w sprzedaży nie należą do najdroższych.

  W USA również nie są zbyt popularni i wyraźnie zajmują trzecie miejsce na rynku MMA.

  Zasobność ich portfela ciekawi nie tylko nas(fanów MMA).Widzę, że zawodnicy MMA też o tym rozmawiają.

 6. Rosholtowi znowo banka przepadła rok temu z Linsem ,teraz z Isaevem , sportowo PFl ma lepszych fighterow niz Bellator przynajmniej niektrorych ,  a czy sa tak mało popularni to  nie wiem , na fejsie ponad 1  800 000 tys polubien , na instagramie 260 tys wiec  sa wieksi niż rekordowe KSW , a skąd maja pieniadze to mnie nie interesuje , ważne ze mają.

 7. @Salvatore Grasso  W te liczby na mediach społecznościowych wg mnie nie ma co wierzyć za bardzo. Prawdopodobnie są sztucznie pompowane pod to co pisałem wyżej. Generalnie cały biznes / pomysł na PFL pojawił się kiedy UFC zostało sprzedane za te rekordowe 4 miliardy dolarów i "włodarze" PFL wymyślili że uda im się powtórzyć / skopiować ich sukces czując że jest miejsce na rynku MMA dla kolejnej dużej organizacji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.