bare knuckle fighting championship

Gdy w roku 2018 w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała organizacja Bare Knuckle Fighting Champioship, David Feldman, jej szef, w rozmowie dla serwisu MMARocks mówił otwarcie o tym, że w przyszłości chce się stać konkurencją dla boksu i MMA. Dziś organizacja zatrudnia coraz bardziej znanych zawodników i przygotowuje się do zorganizowania swojej ósmej gali. W najnowszej rozmowie dla serwisu BJ Penn, Feldman przyznał, że nadal podchodzi ambitniej do swojego projektu.

Myślę, że ważne jest kto dla nas walczy i to, że mówi dobrze o organizacji. Patrząc na wszystkich naszych zawodników może dwóch powiedziało coś złego na nasz temat. Wszyscy promotorzy jednak z czymś takim się borykają. Uważam, że z odpowiednimi zawodnikami na pokładzie nasz czas na rynku nadchodzi. Z końcem 2021 roku będziemy poważnym graczem na rynku sportów walki.

Feldman powiedział też jakiej drogi zamierza się trzymać w rozwoju organizacji.

Są dwa sposoby na rozwój. Można wydać góry pieniędzy na telewizję, radio, gazety, reklamy, a można też podpisywać umowy z odpowiednimi zawodnikami, których wszyscy znają. Myślę, że takie wydawanie pieniędzy jest dla nas lepszym rozwiązaniem i lepszą inwestycją w rozwój.

Przy okazji warto przypomnieć, że organizacja Bare Knuckle Fighting Championship poinformowała niedawno o podpisaniu kontraktu z kolejnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Nowym nabytkiem został Hector Lombard (34-10-1).

6 KOMENTARZE

 1. Jesteśmy młodą organizacją, ciągle się uczymy i słuchamy naszych fanów.

  Obecnie płacimy zawodnikom tyle na ile pozwala nam budżet, ale jesteśmy młodą organizacją i w trakcie naszego rozwoju będą rosły zarobki i także bonusy.

 2. Szczerze to lepsze i świeższe to niż boks. Dobrze robią, że ściągają zawodników którzy są znani.

  Jeszcze jakby te wszystkie federacje Bare Knuckle (a są teraz chyba z trzy) utworzyły coś na kształt UFC, NBA etc. jedną silną organizację funkcjonującą globalnie, to mogliby dużo osiągnąć.

 3. nani.

  Jeszcze jakby te wszystkie federacje Bare Knuckle (a są teraz chyba z trzy)

  na samych wyspach masz z 10 organizacji, w stanach pewnie drugie tyle

 4. na samych wyspach masz z 10 organizacji, w stanach pewnie drugie tyle

  tego nie wiedziałem, mówiłem o trzech największych w USA.

  "Aktorom w tym spektaklu nie wróżę długich karier."

  wbrew pozorom, mniejsze "zniszczenia mózgu" niż  boksie i mma, ale za to więcej złamań i rozcięć. jak to mawiał klasyk bezpieczniej dostać z otejpowanej piąchy niż z piszczela.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.