Mariusz Pudzianowski jest osobą, która ceni ciężką pracę. W tym kontekście były strongman postanowił pochwalić Joannę Jędrzejczyk i Jana Błachowicza.

Mariusz Pudzianowski prawie codziennie publikuje w mediach społecznościowych relacje z tego, co robi w ciągu dnia. Przy okazji przemyca też swoje przemyślenia na różne tematy. W jednym z ostatnich nagrań poruszył sprawę ciężkiej pracy i jej efektów.

Szanuję osoby, które ciężko na wszystko pracują. W życiu potrzebna jest choćby minimalna konsekwencja i dyscyplina. (…) Przytoczę kilka osób ze świata sportu. Darek Michalczewski. Żeby obronić dwadzieścia razy tytuł mistrza świata – ciężka praca. Janek Błachowicz. Żeby być w tym miejscu, żeby zarabiać takie pieniążki, ten chłopak klęczy i idzie do przodu. Aśka Jędrzejczyk, na kolanach, buzia porozbijana. To tylko ze świata sportu.

Joanna Jędrzejczyk jest byłą mistrzynią UFC w wadze słomkowej i pierwszą Polką, którą zdobyła pas amerykańskiej marki. Dziś Asia jest już na sportowej emeryturze, ale cały czas pozostaje aktywna w świecie MMA i nie tylko.

Jan Błachowicz jest byłym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej. „Cieszyński książkę” cały czas rywalizuje w klatce, ale aktualnie boryka się z problemami zdrowotnymi barków. Zapowiada jednak jak najszybszy powrót do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,982 komentarzy 3,055 polubień

Mariusz Pudzianowski jest osobą, która ceni ciężką pracę. W tym kontekście były strongman postanowił pochwalić Joannę Jędrzejczyk i Jana Błachowicza. Mariusz Pudzianowski prawie codziennie publikuje w mediach społecznościowych relacje z tego, co robi w ciągu dnia. Przy okazji przemyca też swoje przemyślenia na różne tematy. W jednym z ostatnich nagrań poruszył sprawę ciężkiej pracy i […]

Odpowiedz polub

click to expand...