bonnar

Stephan Bonnar, członek galerii sław UFC i zawodnik przez lata kojarzony z największą organizacją na świecie, związał się kontraktem z organizacją Bellator. Liczba walk ani data debiutu Bonnara nie zostały ogłoszone aczkolwiek pojawił się sugestię o możliwym starciu z kolejną byłą gwiazdą UFC Tito Ortizem. Sam Bonnar ogłosił, że wraca tylko po to żeby „uwolnić świat MMA od wirusa jakim jest Tito Ortiz”. Portal Mmafighting.com podał również, że możliwy jest udział Bonnara jako komentatora gal na Spike TV.

Stephan Bonnar przeszedł na emeryturę w 2012 roku po przegranej z Andersonem Silvą na gali UFC 153. Po walce wykryto u niego we krwi zakazane substancje i zawieszono na rok czasu (warto przypomnieć, że również w roku 2006 po gali UFC 62 Bonnar przyłapany został na dopingu).

19 KOMENTARZE

 1. Zdrajca… ale tak Bellator to bezpieczna organizacja, dla odpadów z UFC

 2. Coker wie co robi. Laughing Według mnie właśnie nie utopi tej organizacji, a będzie powoli doganiał UFC, które oddaliło się wielkimi krokami od całej reszty. Swoją drogą ciekawe, czy Bonnar wróci tylko na jakiś 'superfight' z Ortizem, czy będzie to jakiś większy powrót. 

 3. Ortizem i Bonnarem raczej nie dogoni UFC, jakoś mam przeświadczenie, że obaj panowie już tylko reperują budżet w Bellatorze. No ale to taki chwyt marketingowy i na tym to chyba tylko polega.

 4. Dana podobno dał Bonnarowi zgodę na to bo w sumie co miał zrobić. Nie da mu walki w UFC za przygodę z dopingiem a sam zawodnik jakoś super ekscytujący nie jest i pewnie pobije 90% obecnego składu Bellatora 

 5.  Ciekawe ile pesos go do tego skłoniło.

  PS: Dana już całkiem wyłysiał. #InfoTelfoniczne 

 6. Coker chce powalczyć z UFC, a Strikeforce był dla UFC niezłą konkurencją. Gdy było Grand Prix z Fedorem i Overeemem to Dana pewnie poczuł na plecach konkurencje. Coker znowu straszy :D. A na poważnie chciałbym żeby Bellator był bardziej znany i promował nowych utalentowanych mistrzów.

 7. Niech ściąga kogo może bo konkurencja dla UFC nawet mała sprawi, żę będzie lepiej. Tak poza tym to zmiana szefa wychodzi im tylko na plus. 

 8. Tak poza tym to zmiana szefa wychodzi im tylko na plus.

  Mają lepszą oglądalność? Dla mnie zmiany zdecydowanie na minus. Ja miałem duży sentyment do Bellatora ze względu na turnieje, po zimianach straciłem zainteresoanie ich galami.. Walki Polak kontra weteran UFC na KSW mnie bardziej interesują niż walki wterenaów UFC w bellatorze. Rozumiem jednak, że Spike TV ma sentyment do tych zawodników, a szczególnie do Bonnara.

 9.  Według mnie właśnie nie utopi tej organizacji, a będzie powoli doganiał UFC

  Ściągając jej weteranów z emerytury? 

  Ciekawe ile mu zapłacili i ile titleshotów mu zagwarantowali. 

  Mają lepszą oglądalność? Dla mnie zmiany zdecydowanie na minus. Ja miałem duży sentyment do Bellatora ze względu na turnieje, po zimianach straciłem zainteresoanie ich galami.. 

  Ja w Bellatorze oglądałem jedynie turnieje i walki mistrzowskie, bo to było ciekawe. BFC było ostatnią dobra organizacją wykorzystywującą scehmat turniejowy. Pewnie to tylko nie moje zdanie, że turnieje w MMA to ciekawa sprawa. Poza tym mieliśmy pretendentów, którzy zasługiwali na titleshota, a nie walki typu Newton – Beltran…

   Teraz nie wiem, jak mocno będę musiał się zmuszać, by obejrzeć ich gale. 

  https://twitter.com/Calo_N7

 10. Ja też czytałem ze smutkiem, że Bjorn odszedł. Widać, że nie tylko ja miałem sentyment do Bellatora. Nowy szef chce iść śladem UFC, według mnie nie tędy droga. Rabney miał inną wizję i to właśnie było coś innego co warto było oglądać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.