Conor McGregor został niedawno aresztowany na Korsyce pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Były podwójny mistrz UFC, który jak sam twierdzi jest na sportowej emeryturze, miał dopuścić się próby napaści seksualnej oraz ekshibicjonizmu. McGregor niedawno pływał swoim jachtem w rejonach Korsyki. Do zdarzenia miało dojść 10 września tego roku.

W pierwszym oświadczeniu w tej sprawie, reprezentanci w rozmowie z TMZ potwierdzili, że zawodnik zaprzecza wszystkim zarzutom. Teraz na ten temat w rozmowie z Arielem Helwanim wypowiedzieli się Audi Attar, menadżer zawodnika, oraz Karen Kessler, która jest prawną radczynią Irlandczyka.

Jestem zirytowany i daję wyraźnie ostrzeżenie: Conor McGregor nie jest i nie będzie celem, dla ludzi, którzy chcą zaistnieć w nagłówkach prasowych albo zdobyć w ten sposób pieniądze.

Kessler potwierdziła, że zawodnik został przesłuchany i wypuszczony.

Conor McGregor stanowczo zaprzecza ostatnim zarzutom. Został przesłuchany i wypuszczony.

View this post on Instagram

Update on today’s report regarding Conor McGregor.

A post shared by Ariel Helwani (@arielhelwani) on

Nie jest to pierwsze oskarżenie w historii Irlandczyka. Jakiś czas temu też był podejrzany o napaść na tle seksualnym. Nieznana mu kobieta oskarżyła McGregora o napaść na tle seksualnym. Zawodnik MMA za zdarzenia, które według oskarżycielski miało miejsce w grudniu 2018 roku, odpowiadał z wolnej stopy. Kobieta w sądzie sugerowała, iż napaść nastąpiła w hotelu Beacon w Dublinie, w Irlandii. Policja zabezpieczyła ślady w pokoju wskazanym przez oskarżycielkę i przestała udzielać informacji na ten temat. Po ponad roku, śledztwo zostało umorzone.

12 KOMENTARZE

 1. Ciekawe kiedy wprowadzą kary więzienia/wysokie grzywny za bezpodstawne zarzuty albo nieprawdziwe zarzuty. Chciałbym żeby śledztwo (jeśli do niego dojdzie) pokazało gdzie leży prawda, a konsekwencje powinny zostać wyciągnięte po obu stronach.

 2. Może tak być, że Conor mając już odpowiednia opinię staje się ofiarą łowczyń zdesperowanych kasy/sławy

 3. Ciekawe kiedy wprowadzą kary więzienia/wysokie grzywny za bezpodstawne zarzuty albo nieprawdziwe zarzuty. Chciałbym żeby śledztwo (jeśli do niego dojdzie) pokazało gdzie leży prawda, a konsekwencje powinny zostać wyciągnięte po obu stronach.

  Problem istnieje na całym świecie. Prokurator który spier… sprawę może liczyć się tylko i wyłącznie ze zmiana stanowiska ewentualnie opluciem w mediach , kary nie poniesie a napewno nie pójdzie siedzieć. Na to trochę sensu gdyż w innym przypadku sędziowie i prokuratorzy baliby się aresztować i oskarżać i przestępcy rośli by bez ograniczeń .

 4. Przecież może ją oskarżyć o zniesławienie, próbę wyłudzenia i takie tam. Bieber tak zrobił, żądając 20 mln dolarów odszkodowania. Co prawda nie wiem, co z tego wyszło, ale trzeba wysyłać wyraźny sygnał psychopatycznym kurwom, że nie mogą bezkarnie szargać człowiekowi opinii. Oczywiści przy założeniu, że faktycznie chodzi o próbę wyłudzenia.

 5. Ciekawe kiedy wprowadzą kary więzienia/wysokie grzywny za bezpodstawne zarzuty albo nieprawdziwe zarzuty. Chciałbym żeby śledztwo (jeśli do niego dojdzie) pokazało gdzie leży prawda, a konsekwencje powinny zostać wyciągnięte po obu stronach.

  oczywiste, że są kary za bezpodstawne pomówienia – ale aby taki Conor mógł kogoś oskarżyć, to musiałby być nie tyle niewinny, co nie zrobić tego o co jest oskarżony…

  Ale pewnie poszła koperta, ofiara wycofała zeznania i teraz Conor ma status prawny:niewinny

  (a może być tak, że nie tyle niewinny, co wina nie została w bezprzeczny sposób udowodniona, biorąc pod uwagę wycofane zaznania ofiary).

  ps. jak ktoś jest bogaty to może robić, co mu się chce – zawsze może powiedzieć, że biedota chce wyciągnąć kasę

  (brzmi nawet racjonalnie, ale ile razy można tego tłumaczenia używać).

 6. Ciekawe kiedy wprowadzą kary więzienia/wysokie grzywny za bezpodstawne zarzuty albo nieprawdziwe zarzuty. Chciałbym żeby śledztwo (jeśli do niego dojdzie) pokazało gdzie leży prawda, a konsekwencje powinny zostać wyciągnięte po obu stronach.

  Mało tego, dla takich szmat publiczna chłosta i marsz wstydu, wcale nie ironizuję, tak samo dla bab próbujących oszukać na dziecko (cudze dziecko).

  Edit chyba, że było jak @PiotrekD pisał.

 7. Może tak być, że Conor mając już odpowiednia opinię staje się ofiarą łowczyń zdesperowanych kasy/sławy

  Tutaj chodzi o tą łatkę dziwkarza, która mu stety bądź nie, towarzyszy w tym jakże kolorowym jak pizda życiu.

  Kara za oczernianie kogoś, kogo zna większa część tego globu powinna być rownowarta do wysadzonych krzywd, może w takim wypadku tym głupim pinda odechcialobysie oskarżać dobrych i prawowitych, szanujących starszych ludzi.. ludzi.

  Dobrej nocy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.