Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3), była mistrzyni UFC wagi słomkowej, już niedługo będzie miała okazję odzyskać utracone trofeum, zmierzy się bowiem w pojedynku z aktualną mistrzynią Weili Zhang (MMA 20-1).

Zobacz również: „Jeśli pokona Jędrzejczyk, stanie się wielką gwiazdą” – Szef UFC o Weili Zhang

Polka w trakcie obozu przygotowawczego przed nadchodzącym starciem dzieli się w mediach społecznościowych filmikami z niektórych treningów.

Tym razem zaprezentowała część przygotowań stójkowych i napisała przy nich:

Stać się nietykalną.

Dodatkowo Polka pokazała też fragment treningu siłowego.

Rzućcie okiem na mój wczorajszy trening siłowo-kondycyjny z Daru Stron. Była to już trzecia jednostka treningowa tego dnia i 11 w tym tygodniu, a zmęczenie dawało się we znaki, że aż nie miałam ochoty z nikim rozmawiać. Co najważniejsze trening zrobiony i pchnięty do limitu. Dzisiaj lekkie sparingi i finalny odpoczynek. Musicie przyznać, że trener Phil jest bardzo kreatywny!

View this post on Instagram

🇵🇱. Rzućcie okiem na mój wczorajszy trening siłowo-kondycyjny z @darustrong .🏋🏻‍♀️ Była to już trzecia jednostka treningowa tego dnia i 11 w tym tygodniu, a zmęczenie dawało się we znaki, że aż nie miałam ochoty z nikim rozmawiać.🥺 Co najważniejsze trening zrobiony i pchnięty do limitu.💯 Dzisiaj lekkie sparingi i finalny odpoczynek.✊🏼 Musicie przyznać, że trener Phil jest bardzo kreatywny!🔝 🇺🇸. Take a look at my yesterday’s S&C training with @darustrong .🏋🏻‍♀️ It was already the third training session on that day and 11th this week, I was fatigued so that I didn't feel like talking to anybody.🥺 But what’s crucial, the training was done and pushed to the limit.💯 Today I’m gonna do a light sparring, and then finally have some rest.✊🏼 You have to admit that coach Phil is very creative!🔝 📲 @darustrong 5 weeks out from #UFC248 working though zone 3 Hyper Speed Method with contrast sets and repeat sprint intervals. In this stage of camp sparring, and technical aspects become a priority so our goal right now is to get in what we need and get out. Most of her lactic glycolytic work will be done on the mats so my job is to keep her fast, explosive, and keep the ability to repeat that effort time and time again throughout the fight. Working several different jump and throw variations for explosive power. Then working into contrast sets of yielding isometrics and concontraction sets. This is to allow the body to optimize speed and explosive power. Finishing with 15 seconds on 15 seconds off Assault treadmill sprints to increase endurance with a 1:1 work to rest ratio the goal is to be able to produce sustained output and recover accordingly. 📝FOR MORE INFORMATION ON MY TRAINING METHODS AND PROTOCOLS CHECKOUT MY ONLINE COACHING COURSE AVAILABLE NOW {LINK IN BIO}💻 #ufc248 #fighcamp #strengthandconditioning #strengthtraining #strengthcoach #DaruStrong #phildaru #attnation #hardwork #teamjoanna @americantopteam

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Do walki Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang dojdzie już 7 marca, podczas gali UFC 248.

15 KOMENTARZE

 1. Fajnie jest być kobietą i jeszcze mistrzynią. Dostajesz na sparingi murzyna, i to nie byle jakiego, ale ogarniętego boksera, który robi za worek treningowy i daje sobie bezkarnie spuszczać wpierdol:razz:utinlaugh:

  ale i tak war Asia!

 2. Aska jest poziom wyzej technicznie niz chinka, zobaczymy jak chinka sobie poradzi na dystansie 5 rund, jak dla mnie aska faworytem.

 3. Aska jest poziom wyzej technicznie niz chinka, zobaczymy jak chinka sobie poradzi na dystansie 5 rund, jak dla mnie aska faworytem.

  Ja się tylko boje o jej odporność na ciosy. Po KO od róży już tak odważnie w wymiany nie wchodzi jak kiedyś.

 4. Uwielbiam treningi Daru Pstronga. Mógłby prowadzić gimnastykę korekcyjną w podstawówce.

  Na 2 zajeciach juz kazdy dzieciak przyniosl by zwolnienie od rodzicow…

 5. Aska jest poziom wyzej technicznie niz chinka, zobaczymy jak chinka sobie poradzi na dystansie 5 rund, jak dla mnie aska faworytem.

  To nie wyjdzie poza 2 runde , a jak wyjdzie to wszyscy pozasypiaja. Chinka opadnie z sil i pozostanie tylko "dziobanie" Aski do konca walki. Potem decyzja.

 6. To nie wyjdzie poza 2 runde , a jak wyjdzie to wszyscy pozasypiaja. Chinka opadnie z sil i pozostanie tylko "dziobanie" Aski do konca walki. Potem decyzja.

  Kwestia gustu, ja lubię oglądać walki aski.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.