Scott Coker: Cris, jeżeli jesteś wolnym agentem, to zadzwoń

Był mistrzyni wagi piórkowej UFC Cristiane Justino (20-2-0) ujawniła ostatnio, że chce sprawdzić, co inne organizacje mają jej do zaproponowania. Jednak zanim pomyśli o przenosinach do innego pracodawcy, będzie musiała stoczyć walkę z Felicią Spencer  (7-0-0) na UFC 240 w Edmonton, dopiero po tym pojedynku kontrakt „Cyborg” zostanie wypełniony. Oczywiście na odpowiedź ze strony zainteresowanych prezydentów nie trzeba było długo czekać. Scott Coker już podczas konferencji prasowej Bellator 222 nawiązał do słów Brazylijki.

Cris posłuchaj, jeżeli jesteś wolną agentką, to daj nam znać. Nasza firma jest wspierana przez Viacom, dbamy o naszych zawodników. Jeśli więc pewnego dnia będziesz wolna, proszę, zadzwoń do nas.

Warto dodać, że szanse Cris na przedłużenie kontraktu spadły po tym, jak Dana White zasugerował, że nie chce ona rewanżu z Amandą Nunes (17-4-0). Do tego odniosła się sama zawodniczka na łamach ESPN.

Byłam w domu i oglądałam konferencję i nie mogłam uwierzyć w to, co powiedział Dana White. Teraz mam możliwość sprawdzić swoją wartość rynkową i dowidzieć się co sądzą o mnie inni promotorzy.

7 KOMENTARZE

 1. Cris posłuchaj, jeżeli jesteś wolnym agentem, to daj nam znać.

  Dlaczego to jest napisane w formie męskiej? Chyba powinno być wolną agentką?

 2. Dlaczego to jest napisane w formie męskiej? Chyba powinno być wolną agentką?

  Przecież dobrze jest :v

 3. Nawet nie zwróciłem na to uwagi 😀 Mój błąd XD

  Jeszcze tytuł. Wchodząc w niusa myślałem, że będzie o Weidmanie 😛

 4. Nawet nie zwróciłem na to uwagi 😀 Mój błąd XD

  Jaki błąd ? Nie rób jaj i nie wprowadzaj nam tu tej feministycznej nowomowy typu: psycholożka.

  Dobrze jest, kobieta też może być agentem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.