Scott Coker: Cris, jeżeli jesteś wolnym agentem, to zadzwoń

Był mistrzyni wagi piórkowej UFC Cristiane Justino (20-2-0) ujawniła ostatnio, że chce sprawdzić, co inne organizacje mają jej do zaproponowania. Jednak zanim pomyśli o przenosinach do innego pracodawcy, będzie musiała stoczyć walkę z Felicią Spencer  (7-0-0) na UFC 240 w Edmonton, dopiero po tym pojedynku kontrakt „Cyborg” zostanie wypełniony. Oczywiście na odpowiedź ze strony zainteresowanych prezydentów nie trzeba było długo czekać. Scott Coker już podczas konferencji prasowej Bellator 222 nawiązał do słów Brazylijki.

Cris posłuchaj, jeżeli jesteś wolną agentką, to daj nam znać. Nasza firma jest wspierana przez Viacom, dbamy o naszych zawodników. Jeśli więc pewnego dnia będziesz wolna, proszę, zadzwoń do nas.

Warto dodać, że szanse Cris na przedłużenie kontraktu spadły po tym, jak Dana White zasugerował, że nie chce ona rewanżu z Amandą Nunes (17-4-0). Do tego odniosła się sama zawodniczka na łamach ESPN.

Byłam w domu i oglądałam konferencję i nie mogłam uwierzyć w to, co powiedział Dana White. Teraz mam możliwość sprawdzić swoją wartość rynkową i dowidzieć się co sądzą o mnie inni promotorzy.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.