Być może droga do rewanżu Cris Cyborg (20-2-0) z Amandą Nunes (17-4-0) stanie się od teraz dużo prostsza. Cristiane Justino przegrała ze swoją rodaczką podczas UFC 232 i straciła pas 145 funtów kobiet. Od tamtego czasu zawodniczka starała się nakłonić UFC do ponownego zestawienia walki. Brazylijka przypomniała o sobie także na Twitterze podczas trwania UFC 238.

Na konferencji prasowej po wydarzeniu w Chicago Dana White został zapytany przez jednego z reporterów o pojedynek Nunes vs. Cyborg II.

Amanda chciała walczyć w 135 funtach, aby obronić pas z Holly Holm. Później przejdzie do 145 funtów i zawalczy z tobą Cris. Teraz chce już walczyć.

Chce tej walki i jeżeli Cyborg jest nadal zainteresowana, to zrobimy to. Chyba że nie chce walki to okej. Tak to wygląda na daną chwilę. Nunes jest gotowa i zdolna do tego. Jeśli pokona Holm, chce jeszcze raz bić się z Cyborg. Cóż powiem, jak Cris chce tego to do dzieła.

Warto jednak wspomnieć, że obie gwiazdy kobiecego MMA mają obecnie zaplanowane pojedynki. Amanda Nunes zmierzy się z Holly Holm (12-4-0) podczas UFC 239 w Las Vegas. Cris Cyborg stanie naprzeciw Felici Spencer (7-0-0) na UFC 240 w Edmonton. Jeżeli obie panie wygrają, ich rewanż najprawdopodobniej dojdzie do skutku.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe jak zrobi te 135 bo w dniu walki swojej dziewczyny wyglądała na co najmniej 170 lbs

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.