Tuż przed zbliżającą się galą UFC 226, podczas której Stipe Miocic zmierzy się w obronie pas wagi ciężkiej z Danielem Cormierem, do obozu mistrza UFC dołączył Ryan Bader, mistrz wagi półciężkiej organizacji Bellator i uczestnik aktualnego turnieju wagi ciężkiej..

Bader informując o rozpoczęciu współpracy z Miocicem napisał w mediach społecznościowych:

Dzięki za wciągnięcie mnie do ekipy, Stipe oraz za pracę ze świetnymi trenerami i ludźmi w Strong Style Training Center.

Gala UFC 226, w trakcie której zmierzą się z sobą Stipe Miocic i Daniel Cormier, odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

20 KOMENTARZE

 1. Mega ciężka walka do typowania.

  mimo, ze cormier idzie z wagi niżej to myślę, ze będzie najdroższym wyzwaniem w karierze Miocica

 2. Mega ciężka walka do typowania.

  mimo, ze cormier idzie z wagi niżej to myślę, ze będzie najdroższym wyzwaniem w karierze Miocica

  Mam nadzieję. Szansy upatruję w kosmicznym kardio i walce na odcinku 5 rund. Musi to rozegrać mądrzej i punktowo jest w stanie ogarnąć.

 3. Mam nadzieję. Szansy upatruję w kosmicznym kardio i walce na odcinku 5 rund. Musi to rozegrać mądrzej i punktowo jest w stanie ogarnąć.

  Jak pokazała ostatnia walka Miocica, on również potrafi przewalczyć 5 rund męcząc się z wielkim murzynem także tu DC może nie mieć przewagi. Ogólnie Cormier jest świetnym zawodnikiem, ale Stipe ma na niego takie argumenty, że nie wiem jak mógłby to ugrać.

 4. Jak pokazała ostatnia walka Miocica, on również potrafi przewalczyć 5 rund męcząc się z wielkim murzynem także tu DC może nie mieć przewagi. Ogólnie Cormier jest świetnym zawodnikiem, ale Stipe ma na niego takie argumenty, że nie wiem jak mógłby to ugrać.

  Tak, ale Miocic będzie większy i cięższy, siłą więc rzeczy Cormier szybszy. No w każdym razie jestem ciekaw. Na pewno będzie mieć większe szanse niż Silva w walce z nim.

 5. Zobaczcie jaka pomyłką jest ten turniej Bellatora, że zapewne wygra go gość, który przy Stipe wygląda jak średni…

 6. Tak, ale Miocic będzie większy i cięższy, siłą więc rzeczy Cormier szybszy. No w każdym razie jestem ciekaw. Na pewno będzie mieć większe szanse niż Silva w walce z nim.

  DC nie będzie musiał ciąć tylu kg. a ma z tym ostatnio problemy. Więc waga może być zbliżona, co innego wzrost, ale radził już sobie z wysokimi

 7. DC nie będzie musiał ciąć tylu kg. a ma z tym ostatnio problemy. Więc waga może być zbliżona, co innego wzrost, ale radził już sobie z wysokimi

  Radził sobie z wysokimi, ale nie tej klasy… Jego najlepsze skalpy w ciężkiej to Mir, BigFoot i Barnett. Pomijając o wiele niższą klasę sportową, byli to zawodnicy stylistycznie raczej niegroźni dla Cormiera. Żaden z nich nie miał zapasów i dobrego boksu. Miocic w pewnej ogólności przypomina Stylistycznie Cormiera, tyle, że jest młodszy, mniej rozbity i duuużo większy. Pewnie Cormier ma nieco większe umiejętności, ale tu warunki fizyczne zrobią różnice. Poza tym prognozuje, że brak konieczności zarzucania wagi zaszkodzi Cormierowi. Będzie miał więcej kg, dużo siły mu to nie doda, a wolniejszy będzie na bank.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.