Ricardo Lamas doznał trzech złamań szczęki na UFC 238

Ricardo Lamas (19-8-0) przegrał swój pojedynek z Calvinem Kattarem (20-3-0) na UFC 238. Amerykanin zainkasował nokaut w pierwszej rundzie  i doznał nieprzyjemnej kontuzji„The Bully” po walce został przetransportowany do szpitala, gdzie zespolono mu szczękę z tytanową płytką, ponieważ była połamana w trzech miejscach. Całą sytuację opisał on na swoim Instagramie.

Doznałem trzech złamań w szczęce podczas walki. Przebywam w szpitalu i wczoraj miałem operację. Zainstalowali mi tytanowe płytki. Zapytałem doktora, czy mógłby mi zainstalować małe laserowe pistolety w buzi, jednak powiedział, że to niemożliwe. Dziękuję wszystkim za pozytywne wiadomości, które do mnie trafiają. Dziękuję rodzinie, żonie, bez której nigdy nie byłbym w stanie żyć marzeniami. Dziękuję również rodzicom, braciom i sponsorom.  Przepraszam moje ukochane Chicago, że cię zawiodłem, ale chciałem podziękować wszystkim za doping podczas mojego wyjścia do oktagonu, nigdy tego nie zapomnę. Najlepsi fani są w Chicago! Teraz czas na spędzenie czasu z rodziną oraz dzieckiem, które urodzi się w sierpniu.

Dalsze plany Ricardo Lamasa nie są jeszcze znane. Zawodnik pochodzący z Chicago zadebiutował w UFC w 2011 roku. Jego kariera to wzloty i upadki, zaciętość i nieustępliwość zawsze determinowała go do kontynuowania kariery. Na daną chwilę Amerykanin ma 37 lat i nie wspomina o zakończeniu swojej przygody z MMA.

4 KOMENTARZE

  1. Doznałem tfech złamań f sczence podczas walki. Pfebywam f pfitalu i fcołaj miałem opełacje. Zainstalowali mi tytanowe pfytki. Sapytałem doktoła, cy mógłby mi zainstalowadź małe lasełowe pistołety w buzi, jednak powiedział, że nie łozumie co bełkocze. Zienkuje fsystkim za pozytywne wiadomości, któłe do mnie tłafiajom. Zienkuje łodzinie, zonie, bes któłej nigdy nie byłbym w stanie zydź mazeniami. Zienkuje łównież łodzicom, błaciom i zponsołom. Przepłasam moje ukochane Fikago, że cię zawiodłem, ale fciałem poziekowadź wszystkim za doping podcas mojego wyjścia do oktagonu, nigdy tego nie zapomnem. Najlepsi fani som f Fikago! Tełaz cas na fpędzenie casu z łodziną ołaz dzieckiem, któłe ułodzi siem w siełpniu.

    tak brzmiałaby by jego wypowiedź gdyby umiał mówić po polsku :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.