rafael dos anjos

Już w najbliższy weekend do klatki UFC powróci Rafael dos Anjos i zmierzy się w niej z Paulem Felderem. Dla Rafaela będzie to również powrót do wagi lekkiej, w której miał niegdyś zawalczyć z Conorem McGregorem. Brazylijczyk przewiduje, że w przyszłości może ostatecznie dojść do jego starcia z Irlandczykiem.

Dos Anjos miał walczyć z Conorem McGregorem podczas gali UFC 196. Musiał jednak wycofać się z tego pojedynku z powodu kontuzji. W audycji „Morning Kombat” przyznał, że była to dla niego zupełnie nowa sytuacja w karierze.

W tę sobotę zawalczę w UFC po raz 30. Łącznie będzie to już chyba moja 43 walka i nigdy, poza tym jednym razem, nie musiałem się wycofać ze starcia z powodu kontuzji.

Rafaela dodał też, że jeśli teraz pokona Paula Feldera, to jego droga może ponownie przeciąć się z drogą Conora McGregora. Dużo jednak zależy od tego jak wszystko będzie się układało w kategorii lekkiej.

Wracam do wagi lekkiej i będę piął się w rankingu. Nie wiem czy Khabib ostatecznie jest na emeryturze, ale jeśli jest, to pozostawia wiele nowych możliwości. Wszystko może się wydarzyć. Byliśmy już z Conorem zestawienia dwa razy, więc zobaczymy co się wydarzy.

Rafael Dos Anjos w ostatnich 5 walkach ma bilans 1-4. Jedyną wygraną zdobył w tym czasie w pojedynku z Kevinem Lee. Brazylijczyk to były mistrz kategorii lekkiej, w której pokonywał m.in. Donalda Cerrone, Nate’a Diaza, Bensona Hendersona czy Anthony’ego Pettisa. W ostatnich pojedynkach zawodnik występował w kategorii do 77 kilogramów.

19 KOMENTARZE

 1. Ktoś mu powinien wytłumaczyć, ze ten statek juz dawno odpłynął i gość w żaden możliwy sposób nie jest i nie zapowiada się żeby już kiedykolwiek był, atrakcyjną opcją dla Conora. Ale widać, że dupka dalej boli i już w myślach zaczął wydawać potencjalny hajs, którego nie było mu dane zarobić.

 2. Rozumiem go, ja np. jestem bardzo otwarty na seks ze Scarlett Johansson.

  musisz wierzyć, wszystko przed Tobą.

 3. Rozumiem go, ja np. jestem bardzo otwarty na seks ze Scarlett Johansson.

  Upadek bywa czasem słodszy niż powstanie. Tylko dlatego, że nie dźwigasz już brzemienia złudzeń.

  :nono:

 4. O ile wiem, to żona ma na ten temat takie samo zdanie jak Scarlett.

  Ostatnio jak z nią gadałem, to mówiła, że z wiarą z Nowej Huty się nie bzyka

 5. Ostatnio jak z nią gadałem, to mówiła, że z wiarą z Nowej Huty się nie bzyka

  Ufff, dobrze, że się zdążyłem wyprowadzić

 6. Ela już dobrze wie, choć nie podejrzewałem @maras a że w żaden sposób się nie ustosunkuje. Wpisz w google ten cytat

  Chciałem szukać jakiegoś kontrcytatu, ale musiałem odpuścić 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.