aspinal gane ciryl

Podczas lipcowej gali UFC w Anglii do klatki ma powrócić Tom Aspinall, tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC. Rywal Aspinalla nie został jeszcze ogłoszony, ale jeśli doszłoby do jego zestawienia z Ciryle Gane, to zdaniem Chaela Sonnena byłaby ryzykowna zagrywka ze strony UFC.

Organizacja UFC wróci do Anglii 27 lipca z galą UFC 304. Amerykańska marka zawita do Manchestru. Na razie oficjalnie nie ogłoszono karty walk gali z numerem 304, ale Dana White przypomniał, że organizacja ma dwóch mistrzów z Wielkiej Brytanii: Leona Edwardsa, czempiona kategorii półśredniej i Toma Aspinalla, tymczasowego mistrza wagi ciężkiej. Aspinall już jakiś czas temu zapowiedział swój powrót do klatki, ale nie wiadomo jeszcze kto może być jego rywalem. Jednym z potencjalnych nazwisk jest Ciryl Gane, były tymczasowy czempione wagi ciężkiej. Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś komentator sportowy, jest zdania, że takie zestawienie byłoby ryzykowanym ruchem dla UFC. W programie Good Guy/Bad Guy Sonnen stwierdził:

Moim zdaniem to zestawienie niesie z sobą potencjalne problemy. Jeśli Gane wygra i zdobędzie tymczasowy pas, to potencjalnie na horyzoncie pojawia się druga walka Gane z Jonesem. Uważam, iż trudno robić takie zestawienie po tym, co Gane pokazał, lub nie pokazał, w pierwszym starciu z Jonesem. Tymczasowy pas dla Gane byłby ryzykownym posunięciem.

Ciryl Gane zmierzył się z Jonem Jonesem w sierpniu roku 2023 i został przez niego poddany już w drugiej minucie pojedynku.

Jon Jones, mistrz wagi ciężkiej UFC, jest w trakcie przerwy od startów spowodowanej kontuzjami. Po powrocie do klatki Jones ma zmierzyć się ze Stipe Miocicem. Tom Aspinall od dawna nawoływał o walkę z Jonesem, ale szef UFC jest zdeterminowany, aby doprowadzić do starcia Jonesa z Miocicem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Kukul24
Kukul24

Bellator
Welterweight

4,438 komentarzy 3,572 polubień

Kurwa dawno chael(jak go kocham) tak trzeźwo na sytuację nie spojrzał...
Pełna zgoda gdyby Gane wygrał To jaki sens miał by rewanż z Jonesem?
Faworytem z aspinallem by nie był Ale jakieś 20% szans bym mu dawał.
Jedyna walka w hw do zrobienia to Jones vs aspinnal I na to trzeba czekać.

Odpowiedz 1 Like